استراماچونی: زمان شروع دوباره مسابقات مشکل است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی سابق استقلال در این باره که به جوان‌‌‌های ایتالیایی چه توصیه ای در مورد دوران قرنطینه به خاطر شیوع ویروس کرونا دارد گفت: از مردم می‌خواهم که صبور باشند.

آندره آ استراماچونی اظهارکرد: مردم باید درک کنند که اقدامات پیشگیرانه برای مراقبت از خود آنها و علی الخصوص والدین و پدربزرگ و مادربزرگ‌‌‌های آنهاست و باید با مسئولیت پذیری رفتار کنند.

استراماچونی ادامه داد: همه چیز روبراه خواهد شد و دوباره فوتبال که ورزش محبوب ماست را خواهیم دید و می‌توانیم آزادانه زندگی کنیم و بیش از قبل از آن لذت ببریم چرا که ارزش چیزی را درک خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه پیش بینی کردن در مورد زمان شروع دوباره مسابقات مشکل است، تصریح کرد: لیگ‌‌‌های کوچک تر باید بیشتر از لیگ‌‌‌های بزرگ در مقابل ویروس کرونا مورد حمایت مالی قرار بگیرند.

استراماچونی خاطرنشان کرد: در گذشته اشتباهات زیادی داشتم اما اگر به عقب برگردم تصمیم هایی که گرفتم را تکرار می‌کنم چرا که باعث شد تا درس هایی بگیرم و نیرومندتر از قبل باشم.

وی یادآورشد: تسلط کامل به زبان انگلیسی و داشتن فرصت خوب برای حضور در تورنمنت‌‌‌های های اروپایی به من این فرصت را داد تا در باشگاه هایی خارج از ایتالیا کار کنم که به ان افتخار می‌کنم اما همچنان اولویت من در انتخاب هایم مربوط به فوتبال ایتالیاست.

گفتنی است، با این که استراماچونی سرمربی محبوب آبیهاست و بسیاری آرزوی بازگشت او به استقلال را دارند، اما بهترین اتفاق برای آنها می‌تواند قرارداد وی با تیم دیگری باشد.

«آندره‌آ استراماچونی» به رغم مدت زمان نسبتا کوتاهی که هدایت استقلال را بر عهده داشت، با نتایج فوق العاده‌ای که در این تیم گرفت و توانست پس از سالها آبی‌ها را به صدر جدول برساند، جایگاه ویژه ای نزد هواداران این تیم پیدا کرده و به محبوبیت خاصی رسید.

حالا مرد محبوب استقلالی‌ها که آرزوی بسیاری از هواداران این تیم بازگشت وی به تیمشان است، شکایت کرده و رقم سنگینی که گفته می‌شود چیزی در حدود ۱/۸ میلیون دلار است ممکن است استقلالی‌ها محکوم به پرداخت آن شوند.

راه نجات آبی‌ها برای فرار از پرداخت چنین رقم سنگینی به سرمربی سابقشان، پیوستن او به تیم دیگری است و در این صورت باشگاه استقلال تنها مبلغ قرارداد او را تا پایان فصل پرداخت می‌کند و از پرداخت غرامت به او در امان است.
با این که استقلالی‌ها علاقه ویژه‌ای به استراماچونی دارند، اما بهترین اتفاق برای تیم آنها این است که مربی محبوبشان هرچه زودتر با یک تیم قرارداد ببندد تا آنها از پرداخت این خسارت سنگین در امان باشند.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید