استاندار هرمزگان: سپاه پاسداران دشمن را ناکام گذاشته است

سرویس سیاسی پایگاه خبری صدای معتمداستاندار هرمزگان امروز در نشست شورای اداری استان هرمزگان ضمن قدردانی از رشادت‌‌‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌گفت: اگر امروز انقلاب وجود دارد و ملت مقتدرانه درعرصه‌‌‌‌های مختلف حضور دارد، به علت توانمندی و وحدت نیروهای مسلح و ایمان به خدا و اعتقاد به راه امام راحل و مقام رهبری بوده است.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: ملت ایران در همه صحنه‌ها در کنار سپاه پاسداران و نیروهای مسلح با انسجام خواهد ایستاد و شاهد بودیم که تمامی‌ایرانیان در سراسر دنیا، پاسخ عبارت نسنجیده ترامپ در خصوص خلیج فارس را نیز دادند.
فریدون همتی افزود: سخنان نسجیده روز گذشته ترامپ پرده جدیدی از بدعهدی‌ها و بداخلاقی‌ها و به هم‌ زدن صلح جهانی توسط آمریکا را نشان داد.
استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه حقانیت ملت ایران در دنیا در حال انتشار است، بیان داشت: دشمن دست از دشمنی برنمی‌دارد و تکلیف این است که در سایه وحد و انسجام کشور را بسازیم و امروز در توانمندی دفاعی از کشورهای برتر هستیم.
همتی ادامه داد: با تدابیر صورت گرفته از سوی مقام رهبری و اقدام‌‌‌های دولت، شاهد بودیم که پس از سخنان روز گذشته ترامپ، کشورهای اروپایی که روزی در کنار آمریکا بودند، تاکید بر بقای برجام به عنوان یک سند بین‌ المللی داشتند و دنیا به منطق شفاف و دقیق جمهوری اسلامی‌ایران رسیده است.

استاندار هرمزگان گفت: باید با شناخت دقیق ظرفیت‌‌‌‌های اقتصادی و برنامه ریزی‌ها، حوزه اقتصاد را ارتقا دهیم چرا که هدف اصلی دشمن نفوذ به این حوزه است.

استاندار هرمزگان: نگاه به استان هرمزگان فراملی باشد

استاندار هرمزگان:  سپاه پاسداران دشمن را ناکام گذاشته است
استاندار هرمزگان: سپاه پاسداران دشمن را ناکام گذاشته است

فریدون همتی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: نگاه به هرمزگان باید فراملی باشد چرا که نقش این استان در بودجه عمومی‌کشور یک نقش ممتاز و برجسته است و باید قدرت این را داشته باشیم توجه مسئولان کشور را به بیش از گذشته به هرمزگان معطوف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه نگاه عالمانه و مدبرانه ‌ای در میان مسئولان عالی و نمایندگان استان وجود دارد که برای ما یک پشتوانه خواهد بود و از مدیران پرتلاش و پرکار مورد حمایت می‌شود.
استاندار هرمزگان تاکید کرد: از مشورت همه نمایندگان، نخبگان و روحانیان برای پیشبرد اهداف استان استفاده می‌کنیم اما بنا به مسئولیتی که دارم در جهت کارآمدی بیشتر در خصوص دستگاه‌ هایی اجرایی نظر نهایی را خودم خواهم داد تا در برابر آن پاسخگو باشم.
استاندار هرمزگان به برخی از انتظارات از مدیران دستگاه‌‌‌های اجرایی اشاره کرد و افزود  : دیدار منظم با خانواده شهدا و ایثارگران، ارتباط با رسانه‌ها و پاسخگویی، پیگیری جدی گرفتن سهم استان از ردیف ‌های ملی، داشتن برنامه برای شاخص ‌های تخصصی، استفاده از نیروهای بومی‌مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
همتی، اختصاص روزهای سه شنبه برای ملاقات مردمی‌، پاسخ دادن به نامه‌های استانداری و ادارات، کوتاه کردن روند پاسخ و صدور مجوز به سرمایه‌ گذاران، تکریم مردم، نظارت بر زیرمجموعه‌ها و رعایت حقوق شهروندی، پرهیز از ایجاد چالش و حواشی و حضور منظم در نشست، حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها و ارزیابی کارها برخی از انتظارها است.
استاندار هرمزگان در پایان با اشاره به اعتبار اختصاص یافته به استان هرمزگان یاد آور شد: با اعتباراتی که در اختیار هر دستگاه قرار می‌‌دهیم باید کارهای خوبی به شکل کامل انجام گیرد نه اینکه چندین طرح نیمه تمام بماند چرا که یکی از روش ‌های هدر دادن منابع، توزیع کوچک منابع است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید