از کرامات باشگاه‌‌‌های فوتبال ایران

ظاهرا در فصل جدید لیگ برتر، مدیران باشگاه پدیده تصمیم به خلق حواشی دارند.  ظهر امروز (سه‌شنبه) رضا مهاجری، سرمربی سابق تیم فوتبال شهرخودرو در تمرین این تیم حاضر شد تا نشان دهد استعفا نکرده و حاضر است به کار خود در این تیم ادامه دهد. او دقایقی با اکبر میثاقیان صحبت کرد و میثاقیان از او خواست تا برگردد و کار فنی را برعهده بگیرد.

پس از این صحبت‌ها، معمایی به این جمع اضافه شد و دقایقی صحبت کرد که این صحبت‌ها به درگیری لفظی او و رضا مهاجری ختم شد. معمایی ادعا کرد که به دلیل “بی‌احترامی‌بازیکنان به مهاجری” او را از کار برکنار کرده و مهاجری در جواب او گفت: «این حرف‌ها و صحبت‌ها نخ‌نما شده است، شما به خاطر بی‌احترامی‌بازیکنان، به من گفتید نیایم؟ فعلا که بسیاری از آن‌ها به خاطر من اینجا هستند. شجاعت داشته باشید و حقیقت را بگویید.»

پس از این تعدادی از بازیکنان نیز با حمایت از مهاجری عنوان کردند که بدون قرارداد و تنها به خاطر او به تمرین آمده‌اند و حامی‌سفت و سخت سرمربی سابق مشهدی‌ها هستند. در این میان، یکی از لیدرهای تیم فوتبال شهرخودرو شروع به پا در میانی و آشتی دادن مدیرعامل و سرمربی سابق شهرخودرو کرد و خواست به جای دعوا، این دو راه حلی در آستانه بازی با نفت مسجدسلیمان برای حل مشکلات تیم مشهدی بیابند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید