ارسلان مطهری: کرونا فوتبال و زندگی ما را فلج کرده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیرارسلان مطهری مهاجم تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه استقلال هنوز این شانس را دارد که قهرمان لیگ شود،گفت: درست است که بدشانس بودیم اما وقتی این احتمال وجود دارد که بتوانیم به قهرمانی برسیم چرا باید این شانس را از ما بگیرند.

امیرارسلان مطهری اظهار کرد: این شانس را به جز استقلال چند تیم دیگر هم دارند و قطعا آنها هم مثل ما در استقلال به هیچ وجه تن به تعطیلی لیگ و روشن شدن تکلیف قهرمان آن نمی‌دهند.

مهاجم تیم فوتبال استقلال افزود: من شک ندارم طراحان ایده روشن کردن تکلیف قهرمانی لیگ، این نظر و طرحی که ریخته‌اند رای نمی‌آورد و مسئولان فدراسیون به هر نحوی برای انجام بازی‌های لیگ و تمام شدن این ۹ هفته برنامه ریزی می‌کنند.

ارسلان مطهری با اشاره به اینکه این محرومیت کلا زندگی ما را فلج کرده است و به هیچ وجه قابل تحمل نیست، تصریح کرد: واقعا دلم برای بازی برای هواداران و اینکه با گل زدن برای آنها دوباره گیتار بزنم تنگ شده است.

مهاجم تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: من صحبت‌های آن چند سرمربی را که در مورد کرونا و اتمام بازی‌های لیگ حرف زده بودند را خواندم وبرای این آقایان که تیم‌های شان در کورس قهرمانی نه بلکه در کورس سقوط هستند تمام شدن لیگ از طعم هر عسلی شیرین تر است.

ارسلان مطهری در پایان صحبت هایش اضافه کرد: مگر می‌شود به این راحتی لیگ را تعطیل کنند و تکلیف به این راحتی روشن شود. لیگ تعطیل شده درست، کرونا کار را با مشکل مواجه کرده درست اما چطور می‌توانند تکلیف تیم‌های در کورس قهرمانی، کورس سقوط و کورس صعود به لیگ برتر در لیگ یک را به این راحتی‌ها با تمام کردن آن روشن کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید