ادامه سرگذشت پادوانی و استقلال

یکی از محبوبترین بازیکنان خارجی در فوتبال ایران، پادوانی بود. لئوناردو پادوانی، بازیکن برزیلی سال‌های نه چندان دور تیم‌های مختلف ایرانی است که توسط تیم فولاد به فوتبال ایران معرفی شد. او در سال ۲۰۱۶ نیز راهی استقلال تهران شد اما یک حادثه منجر به این شد که پادوانی برای همیشه از مستطیل سبز دور بماند؛ او در سال ۹۶ در بازی استقلال تهران مقابل فولاد خوزستان در اهواز، روی توپ ارسالی با آرمین سهرابیان دیگر بازیکن استقلال سر به سر و دچار مصدومیت شدید شد. مصدومیتی که باث شد، پایان دنیای فوتبالی‌اش باشد.

پادوانی در مصاحبه ای در رابطه با شکایش به دادگاه عالی ورزش به دلیل عدم پرداخت مطالباتش توسط باشگاه استقلال، اظهارکرد: شکایت من به دادگاه CAS رو به انتها و به رای نهایی نزدیک است، در این رابطه من فکر می‌کنم که تا پایان امسال نتیجه اعلام شود.

پادوانی در پاسخ به این سوال که مطالبات شما از باشگاه استقلال چقدر است؟ گفت: میزان مطالبات من در روز قضاوت و رای نهایی محاسبه و اعلام خواهد شد.

پادوانی در پاسخ به این سوال که آیا  مسئولی از استقلال با شما تماس داشته است که به نوعی دلجویی کند و پیگیر وضعیت شما باشد؟ عنوان کرد:‌ خیر، حقیقتا هیچ کس از باشگاه استقلال با من تماس نگرفته و باشگاه من را رها کرده است.

پادوانی تاکید کرد:‌ باشگاه استقلال کاملا در جریان روند شکایت من به دادگاه CAS است و می‌داند در آنجا چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

وی ادامه داد: من دوست ندارم در مورد اتفاقاتی که در استقلال برای من افتاده صحبت کنم زیرا کارهایی که باشگاه با من انجام می‌دهد، بسیار ناراحت‌کننده و عصبانی‌کننده هستند. امیدوارم دادگاه CAS در نهایت عدالت را برقرار کرده و حق را به حق دار برساند.

پادوانی در پایان نیز درباره میزان علاقه‌مندی‌اش به خوزستان، گفت: خوزستان از جایگاه ویژه‌ای در قلب من برخوردار است زیرا جایی است که من در ایران فوتبالم را شروع کردم. من پیام‌های محبت‌آمیز زیادی از طرف خوزستانی‌ها دریافت کرده‌ام و مایلم پیامی‌برای مردم استان خوزستان از طریق همین مصاحبه به اشتراک بگذارم؛ “روزگار برای من به سختی می‌گذرد اما با ایمان به خدا و پشتکار می‌شود از همه سختی‌ها عبور کرد چون‌ بهترین‌ها در راه است.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید