ادامه سرگذشت لیونل مسی و باشگاه پاری سن ژرمن

 هنوز مدت زیادی از انتقال مسی به باشگاه پاری سن ژرمن نمی‌گذرد که به تدریج ابعاد دیگر از آن انتقال منتشر می‌شود.

در این رابطه  روزنامه اکیپ فرانسه مدعی شده که لئو مسی در صورت حضور کامل در پی اس جی در سه فصل ذکر شده در قراردادش 110 میلیون یورو دریافت می‌کند. بازیکن سابق بارسا در واقع هر فصل 30 میلیون یورو درآمد خالص پس از کسر مالیات از این باشگاه دارد که با دو سال حضور در این تیم به او پرداخت خواهد شد.

01644961

علاوه بر آن، در سال سوم بند وفاداری برای او فعال می‌شود که 10 میلیون یورو به میزان دستمزد او اضافه می‌کند. این بند تنها در صورتی فعال می‌شود که او فصل دوم و سوم را به طور کامل در پاری سن ژرمن سپری کند.

01638885

به گزارش نشریه اکیپ، میزان مبالغ پرداختی از سوی پاری سن ژرمن و بند وفاداری ذکر شده در قرارداد این بازیکن شبیه به مفاد قرارداد نیمار، ستاره برزیلی این تیم، است که اخیرا قراردادش را تا سال 2025 تمدید کرد، با این تفاوت که بازیکن برزیلی با افزایش سال‌های حضورش در این تیم شاهد افزایش دستمزد نخواهد بود. شرایط نیمار درست برعکس است چرا که گفته می‌شود او با باشگاه به توافق رسیده که در صورت رخ دادن این اتفاق از میزان دستمزدش کاسته شود.

مبالغ ذکر شده شامل پاداش‌های جمعی و فردی که مسی و پی اس جی ممکن است در طول فصل به آنها دست پیدا کنند نیست و این مبالغ می‌تواند با توجه به دستاوردهای تیم به دستمزد این بازیکن اضافه شود.

ولی نکته جالب‌تر اینجاست که یک میلیون از مجموع 30 میلیون پرداختی پی اس جی به مسی از طریق ژتون هواداری پی اس جی صورت می‌کرد که در واقع رمز ارز این باشگاه است. این روش پرداخت سودی بین 35 تا 30 میلیون یورو در هر فصل برای باشگاه فرانسوی به همراه دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید