اختر: دیاباته باید منضبط‌تر و متعهدتر شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ادموند اختر گلزن اسبق استقلال با انتقاد از رفتار‌‌‌های دیاباته گفت: مگر دیاباته و افرادی که او را آوردند نمی‌دانند مشکلات کشور ما چگونه است؟ دلیل نمی‌شود هر بار که پولش را نمی‌دهند می‌رود و سه ماه نمی‌آید.بعد که پولش را می‌گیرد بر می‌گردد و سه ماه هم طول می‌کشد تا آماده شود. دیشب ده دقیقه بازی کرد چهار بار در آفساید بود.

ادموند اختر اظهار کرد: او باید منضبط‌تر شود. این درست است که باید پولش را به موقع بدهند اما از طرفی دلیل نمی‌شود اگر پولش دیر شد کار را رها کند و برود. آیا بازیکن ایرانی هم اگر پولش دیر شد باید تمرینات را رها کند و برود؟

وی ابرازکرد: او هر بار می‌رود و می‌آید با ۱۰کیلو اضافه وزن می‌آید. ما به دیاباته نیاز داریم که از توانایی‌ها او به نحو احسن استفاده کنیم. او چرا نباید از اول بازی مقابل مس رفسنجان بازی می‌کرد؟ آیا اصلا حق او بود که در این بازی به میدان برود؟ تیم دو ماه است تمرین می‌کند اما دیاباته نبوده، او چرا یک هفته بعد از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به ایران برنگشت؟

اختر تصریح کرد: اگر مربی قرار باشد به این کارها عادت کند ما باز هم مشکل خواهیم داشت و شاید نتوانیم نتیجه لازم را بگیریم. دیاباته یکی ازبازیکنان تاثیر گذار تیم است. اما آنقدر که مهدی قائدی تاثیر گذار است، او نیست. باید کاری کند که هواداران به او اعتماد کنند.

اختر ادامه داد: من ندیدم که دیاباته در یک بازی بزرگ مثل لیگ قهرمانان آسیا یا دربی، بزرگی کند و به اصطلاح کار را در بیاورد. اینکه با ۸۰۰-۷۰۰ هزار دلار در بازی‌های معمولی لیگ برتر یک پنالتی بگیرد و دو گل بزند، کافی نیست. امیدوارم بتوانند او را مدیریت کنند تا مشکلی گریبانگیر تیم نشود. به او یاد داده‌اند الان موقع ناز کردن است که به پولت برسی!این‌ها اتفاقاتی است که فقط در ایران می‌افتد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید