اخباری: استقلال یا پرسپولیس برایم فرقی ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا اخباری دروازه‌بان تیم تراکتور با بیان اینکه برایم تفاوت زیادی نمی‌کند که در فینال به استقلال بخوریم یا پرسپولیس، گفت: نمی‌خواهم این مسائل را پیش‌بینی کنم اما این را می‌دانم که در فینال با تمام وجود بازی می‌کنیم.

محمدرضا اخباری اظهار کرد: این در حالی است که ما روی نیمکت ذخیره‌ها با کمبود بازیکن مواجه هستیم و باید دو برابر سایر باشگاه‌ها تلاش کنیم. فقط می‌توانم این قول را به هواداران بدهم که با جان و دل بازی خواهیم کرد.

اخباری تصریح کرد: جای‌ آنها در کنار ما و روی سکوهاخالی است به خصوص در بازی دیروز مقابل نفت مسجدسلیمان که فقط صدای آنها را از طریق بلندگوهای ورزشگاه می‌شنیدم و متاسفانه خودشان در استادیوم یادگار حضور نداشتند.

وی یادآورشد: هدف من این است که بتوانم به عنوان یک بازیکن در ترکیب اصلی به تراکتور کمک کنم. همیشه به نظر مربیان و مدیران باشگاه احترام گذاشته‌ام و هیچ وقت نخواستم مشکلی به وجود بیاورم. سعی کردم طوری رفتار کنم که تیم همیشه در آرامش باشد. می‌خواهم به شرایط آرمانی گذشته برگردم.

او در خصوص حضورش در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان و حراست از دروازه‌ تراکتورسازی ابراز کرد: بازی کردن من یک توفیق اجباری بود. چند هفته از تمرینات گروهی به خاطر آسیب دیدگی دور بودم و قبل از بازی هم در استادیوم یادگار امام تبریز مشکلاتی پیش آمد که نمی‌خواهم توضیح بدهم؛ زیرا مشکلات خانوادگی است و باید داخل تیم حل شود.

اخباری در پایان همچنین خاطرنشان کرد: ساکت الهامی‌گفت به من نیاز دارد. این در حالی بود که من دستکش‌هایم را با خودم نبرده بودم. وقتی به من گفت باید در بازی با نفت به میدان بروی، واقعا شوکه شده بودم زیرا تمرینات گروهی کافی نداشتم و فقط تمرینات بدنی انجام می‌دادم. با کلی تلاش و رفتن به فیزیوتراپی به بازی رسیدم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید