احمد مددی: استقلال در فصل جاری بازیکنان آتیه داری جذب کرده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته بازیکنانی به استقلال آمده‌اند که حتی یک دقیقه هم در تیم بزرگسالان بازی نکرده‌اند و حتی برخی از آن‌ها فوتبالشان تمام شده است و به دنبال سرنوشت دیگری رفته‌اند ولی به اعتقاد کادر فنی، بازیکنان فعلی جوان جذب شده توانایی بازی در تیم بزرگسالان را دارند و شاهد هستید این بازیکنان در کنار تیم بزرگسال در حال تمرین و اثبات عملکرد خود هستند.

احمد مددی درباره علت جدایی شاهین طاهرخانی از جمع آبی‌های پایتخت اظهار کرد: شاهین طاهرخانی با نامه عدم نیاز سرمربی تیم به ایشان به واسطه ترافیک امسال استقلال در خط دفاعی، از تیم جدا شد که برای ایشان در ادامه زندگی حرفه‌ای خویش آرزوی موفقیت دارم.

سرپرست باشگاه استقلال افزود: متاسفانه در فضای مجازی بحث‌‌‌های نادرستی مطرح شده که استقلال بازیکنان جوانش را دارد به راحتی از دست می‌دهد که این موضوع عاری از واقعیت است. استقلال در فصل جاری بازیکنان بسیار مستعد و آتیه داری در رده‌های مختلف سنی جوانان، امید، زیر ٢١ سال و ٢٣ سال و با قرارداد بلند مدت جذب کرده‌ و چند بازیکن هم از فصول گذشته در این رده سنی داریم که فوق العاده قدرتمند هستند و بی تردید هواداران عزیز نام آن‌ها را در آینده بیشتر خواهند شنید.

احمد مددی ادامه داد: این بازیکنان آنقدر خوب هستند که نظر سرمربی تیم را جلب کرده و اکنون در تمرینات تیم بزرگسالان شرکت می‌کنند. هدف باشگاه ایجاد زنجیره اتصال و پرورش استعدادها از تیم‌های پایه تا تیم بزرگسالان است و به همین منظور آقای آرش برهانی همزمان در تیم امید و بزرگسالان مشغول به کار و تلاش هستند.

احمد مددی درباره سجاد آقایی هم گفت: سجاد آقایی بازیکن شایسته تیم استقلال با باشگاه قرارداد دارد. با او جلسه‌ای برگزار کرده و در جلسه هم گفتیم که با قدرت در تمرینات شرکت کند و خودش را به کادر فنی ثابت کند تا با او درباره تمدید قرارداد دوباره صحبت کنیم. طبیعتا وی باید به قراردادی که میان ایشان و باشگاه وجود دارد، متعهد باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید