احمد سعادتمند: من به مردم و هواداران بامعرفت استقلال دروغ نگفتم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد سعادتمند مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال درباره اینکه سند پرداخت هفت میلیارد تومان و صد هزار دلار علی نامداری وجود ندارد، بیان کرد: از او و مهندس عبدیان تشکر می‌کنم که اگر پولی قرض دادند، سود نگرفتند.

احمد سعادتمند افزود: بارها از خلیل‌زاده خواهش کردم همانطور که سال گذشته با سود قرض می‌گرفتید، امسال هم به باشگاه کمک کنید. نامداری و عبدیان به داد باشگاه استقلال رسیدند و نامداری هنوز سمتی ندارد. نامداری ۳۷ و عبدیان هم ۱۰ میلیارد به استقلال کمک کردند که حدود پنج میلیارد تومان آن، پیش از عضویت عبدیان در هیئت مدیره بود.

وی خطاب به خلیل‌زاده خاطرنشان کرد: شما مطالبات خود را از سال ۹۴ از موسسه اعتباری کوثر را فراموش کردید که شش میلیارد تومان از آن را باید به شفر پرداخت می‌کردید. یک ماه قبل از رفتنم می‌توانستم این پول را بگیرم که این کار را نکردم. چون مطالبات ما از شرکت اتکا مبلغ ۱۰ میلیارد و از کوثر، ۱۴ میلیارد تومان بود. بعد از من شش میلیارد تومان حق استقلال را گرفتند که آن هم درآمد نبود.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه شرکت مبناتوسعه یک ریال هم به این باشگاه کمک نکرد، درباره مذاکره با استراماچونی گفت: من او و وکیلش پاستورلو را دیدم. مطابق نامه به حراست وزارت ورزش، وزارت امور خارجه، سرکنسول سفارت ایتالیا در ایران و براساس مصوبه هیئت مدیره، به این سفر ملزم شدم. من برای آرامش باشگاه استقلال دیگر صحبت نمی‌کنم، اما با استراماچونی تمام کرده بودم که فشارهای بسیار زیادی روی من بود.

احمد سعادتمند با بیان اینکه نیامدن استراماچونی باعث شد او در خانه‌اش بنشیند و یک میلیون و ۷۰۰ هزار یورو بگیرد، تصریح کرد: اگر استراماچونی می‌آمد، این مبلغ هم برمی‌گشت. دوستان به سود روزشمار قرارداد او اشاره نمی‌کنند. من به مردم و هواداران بامعرفت استقلال دروغ نگفتم. در هیچ جای دنیا اینگونه نیست که نتوانید از بازیکن خارجی استفاده کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید