احسان حاج صفی عازم یونان می‌شود

رسانه‌‌‌های یونانی خبر دادند که کار پیوستن احسان حاج صفی به آ.ا.ک آتن تمام شده و این بازیکن یک روز پس از هفته پایانی لیگ برتر، وارد یونان می‌شود.

به  نقل از ورزش سه: چند وقتی است که رسانه‌‌‌های یونانی از حضور احسان حاج صفی در تیم آ.ا.ک آتن یونان خبر می‌دهند. خبری که هرگز توسط این بازیکن یا مدیران سپاهان تکذیب نشد تا اینگونه به نظر برسد که داستان حضور دوباره کاپیتان سپاهان در یونان، صحت دارد.

امروز وب سایت sdna در خبری کار پیوستن کاپیتان تیم ملی به آ.ا.ک را قطعی دانست و حتی تاریخ حضور حاج صفی را در کشور یونان اعلام کرد. این سایت با تیتر “ورود حاج صفی در پایان ماه” نوشت: انتظار می‌رود مدافع چپ پای ایرانی که با آ.ا.ک به توافق دست یافته است، در تاریخ 31 ژوئیه در یونان باشد.

مدافع چپ ایرانی که جناح چپ را تقویت می‌کند، هنوز هم تعهداتی برای بازی با سپاهان دارد و در تاریخ 30 ژوئیه این تعهدات پایان می‌یابد. حاج صفی این موضوع را به آ.ا.ک اطلاع داده و هر دو طرف روی تاریخ ورود وی در 31 ژوئیه به توافق رسیده اند. پس از حضور حاج صفی در یونان، قرارداد او منعقد می‌شود.

در حالیکه کار پیوستن حاج صفی به آ.ا.ک تمام شده، اما این فوتبالیست ایرانی در اوج تعهدات بازی با سپاهان است. قهرمانی در لیگ ایران مستقیماً وارد مرحله نهایی خود شد و نبرد برای قهرمانی به هفته‌‌‌های پایانی رسید.

تیم حاج صفی (سپاهان) و مدافع عنوان قهرمانی یعنی پرسپولیس در دو بازی باقیمانده لیگ برای کسب جام رقابت دارند. در هفته بیست و هشتم سپاهان با یک گل پدیده را برد که حاج صفی 75 دقیقه در پست هافبک دفاعی بازی کرد و پرسپولیس نیز 5-0 در خانه ماشین سازی برتری خود در صدر جدول را حفظ کرد.

دو مسابقه آخر قرار است در روزهای 25 و 30 ژوئیه برگزار شود، در حالی که در تاریخ 31 ژوئیه حاج صفی قرار است سواری هواپیما شده و عازم آتن شود تا به صورت رسمی‌به آ.ا.ک آتن بپیوندد. زرد و سیاه‌ها سومین ایستگاه یونانی در کارنامه ورزشی حاج صفی خواهد بود. او سابقه بازی در پانیونیوس و المپیاکوس را در کارنامه دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید