احتمال قطع همکاری پرسپولیس با حامد لک

بنابر ادعای روزنامه گل، اتفاقاتی که در دو بازی پرسپولیس قابل ماشین سازی وپیکان رخ داد، شاید منجر به قطع همکاری پرسپولیس با حامد لک شود.

 دروازه‌بان پرسپولیس در این فصل 17 کلین‌شیت در 29 مسابقه داشت و بهترین عملکرد را در بین تمام دروازه‌بان‌های لیگ برتری به ثبت رساند اما رفتار او در سه هفته‌های پایانی انتقادهای زیادی را به همراه داشته است.

او که تا قبل از بازی مقابل ماشین سازی در هفته بیست و هشتم، فصل خوبی را با کمترین حاشیه سپری سپری کرده بود ابتدا در در تبریز و بازی با قعرنشین لیگ، با توپ جمع کن پشت دروازه پرسپولیس درگیری لفظی پیدا کرد و الفاظی را به کار برد که از شانس او توسط دوربین‌ها ضبط شد تا لک چهره اصلی یک جنجال بزرگ در تبریز باشد و کار به جایی برسد که هیات فوتبال آذربایجان شرقی و باشگاه ماشین سازی خواستار محرومیت این دروازه‌بان شوند. البته خبری از محرومیت لک نشد و فدراسیون فوتبال او را به یک جلسه محرومیت تعلیقی محکوم کرد. البته دروازه بان پرسپولیس در ادامه نشان داد که نمی‌تواند یک فصل را بدون حاشیه به پایان برساند.

حتما در جریان اتفاقاتی که در بازی پیکان و پرسپولیس رخ داد هستید. او که در طول بازی چند بار با فرشاد فرجی جر و بحث کرد، نه تنها با تذکر یحیی گل‌محمدی و داود فنایی مواجه شد بلکه واکنش خوبی به تذکر کریم باقری هم نداشت تا باعث ناراحتی مربی پرسپولیس شود و باقری ترجیح بدهد در جشن قهرمانی تیمش شرکت نکند.

در چنین شرایطی و طبق ادعای روزنامه گل، حواشی حامد لک در طول چند هفته اخیر باعث شده که سرمربی پرسپولیس تصمیم به قطع همکاری با گلر شماره یک تیمش بگیرد و انتشار اخباری درباره تصمیم محمدرضا اخباری مبنی بر جدایی از تراکتور هم به همین دلیل بوده و گویا این دروازه‌بان ملی‌پوش که مورد تائید کادر فنی پرسپولیس دارد، گزینه اصلی جانشینی حامد لک است.

 حالا باید دید نهایتا تکلیف دروازه‌بان جنجالی پرسپولیس چه خواهد شد و آیا حواشی هفته‌های اخیر باعث جدایی اجباری لک از پرسپولیس می‌شود یا اینکه یحیی گل‌محمدی ترجیح می‌دهد به خاطر کیفیت مناسبی که لک دارد، اشتباهات او را ببخشد و با این گلر به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و فصل آینده لیگ برتر برود. یحیی گل محمدی پس از بازی مقابل ماشین سازی حسابی از لک ناراحت شده بود و در رختکن به او گفته بود چرا باید با توپ جمع کن چنین برخوردی انجام دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید