احتمال حضور موقت کریم باقری در تیم ملی

مربی پرسپولیس برای حضور موقت در اردوی تیم ملی برای هر بازی ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۱۰۰ میلیون تومان دستمزد می‌خواهد که رقم زیادی به نظر می‌رسد.

این درحالی است که قرارداد کریم باقری با پرسپولیس در فصل گذشته ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای ۳۰ بازی لیگ برتر و حدود یک سال شرکت در تمرینات، اردوها و مسابقات این تیم بوده است. هرچند شنیده می‌شود آقا کریم برای تمدید قرارداد با سرخپوشان تهرانی درخواست کرده است مبلغ دریافتی‌اش دو برابر شود که ظاهرا باشگاه پرسپولیس با آن هنوز موافقت نکرده است.

در تیم ملی نیز شرایط به طوری است که قرارداد دراگان اسکوچیچ نیز رقم نسبتا پایینی است و دستیاران او از جمله وحید هاشمیان دریافتی آن چنانی ندارند. به تازگی نشست دراگان اسکوچیچ با عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال برگزار و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد. یکی از این مسائل مربوط به وحیدهاشمیان و کریم باقری بود که دراگان اسکوچیچ نسبت به عقد قرارداد آنها با رئیس فدراسیون مذاکره و از عزیزی خادم درخواست کرد قرارداد دستیارانش هرچه زودتر بسته شود. رئیس فدراسیون فوتبال نیز برهمین اساس دستور داد با دستیاران اسکوچیچ و خاصه وحیدهاشمیان و کریم باقری قراردادهای جدیدی منعقد شود.

 فدراسیون فوتبال مشکلی با پرداخت یک میلیارد تومانی به کریم باقری نداشته باشد و این چهره مطرح و مشهور کشورمان در ۱۰ بازی آینده تیم ملی ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر در کنار اسکوچیچ حضور خواهد داشت.

نکته دیگر آن که کریم باقری برای بردهای تیم ملی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز پاداش‌هایی دریافت خواهد کرد. پیش از این در رقابت‌های مرحله گروهی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در بحرین نیز فدراسیون پاداش‌های دلاری و ریالی بابت پیروزی‌های ایران برابر هنگ کنگ، کامبوج، بحرین و عراق پرداخت که کریم باقری نیز پاداش این بردها را دریافت کرده بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید