اتوخدمت ؛طرح جدید بانک صادرات برای خرید خودرو قسطی

اخبار صنعت پایگاه خبری صدای معتمد -مراسم معرفی و رونمایی از تیگو هفت محصول جدید مدیران خودرو در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد. همزمان با رونمایی از این خودرو بانک صادرات ایران طرح جدید خود با نام اتوخدمت را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای معتمد، هتل اسپیناس پلاس شاهد دو رونمایی در یک مراسم بود. اولی رونمایی و معرفی محصول جدید مدیران خودرو با نام تیگو هفت و دیگری معرفی طرح اتوخدمت که حاصل تفاهمنامه مشترک بانک صادرات و مدیران خودرو است.

در این مراسم معاون اعتبارات بانک صادرات با اشاره به تعاملات سازنده بین مدیران خودرو و بانک صادرات گفت: تعامل سازنده ی این دو مجموعه کمک‌‌‌های شایانی به پیشرفت هر دو مجموعه داشته، بنا بر همین تعامل علاوه بر خطوط اعتباری متعددی که بین بانک صادرات و مدیران خودرو وجود دارد تصمیم به ایجاد روشی جدید جهت تامین خودرو برای آحاد مختلف جامعه گرفتیم.

یوسفیان افزود: با ارائه طرح اتو خدمت به شرکت مدیران خودرو  گام مهمی‌در عرصه بانکداری شرکتی برداشته شده است و امیدواریم با اجرای موفق آن، بزودی بتوانیم اتوخدمت را برای مشتریان دیگر نیز به مرحله اجرا در آوریم.

در طرح اتوخدمت متقاضیان با استفاده از خدمات کارت‌های بانکی و با سرمایه گذاری در یک بستر امن نسبت به بهره مندی از باشگاه مشتریان شرکت می‌توانند نسبت به خرید تملک خودرو اقدام نمایند.

اتوخدمت ؛طرح جدید بانک صادرات برای خرید خودرو قسطی
اتوخدمت ؛طرح جدید بانک صادرات برای خرید خودرو قسطی

در این روش بانک صادرات نسبت به فراهم آوردن بسترهای مناسب جهت صدور کارت بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری و دریافت سودهای ماهیانه توسط مشتری اقدام می‌کند.

به عبارت دیگر با انجام این طرح امکان خرید قسطی خودرو با کارت اعتباری فراهم شد.

در مورد تیگو هفت

تیگو هفت نام محصول جدید چری است که خودرویی شاسی بلند میباشد.

قیمت تیگو هفت بسته به دو مدل ارائه شده صد و بیست و هشت میلیون و صد و بیست میلیون خواهد بود.
مدل اکسلنت صد و بیست و هشت میلیون فروخته می‌شود و مدل لاکچری صد و بیست میلیون قیمت گذاری شده است.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید