ابوذر نوغانی در تیم ملی کره شمالی! شایعه یا واقعیت ؟

اخبار ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -یکی از صفحات اجتماعی مربوط به فدراسیون فوتبال کره شمالی خبری را منتشر کرد که حکایت از همکاری ابوذر نوغانی مربی ایرانی شاغل در بریتانیا با تیم ملی کره شمالی در دسامبر سال جاری دارد.

ابوذر نوغانی کیست ؟

نوغانی اهل انزلی است که سابقه بازی در تیم جوانان فجر سپاه انزلی را دارد وی با این تیم در لیگ جوانان انزلی  بازی کرده و سابقه درخشان بازیگری ندارد.

وی به علت شرکت در کنکور و قبولی در دانشگاه فوتبال را کنار گذاشت ولی بعد از فارغ التحصیلی اش تصمیم گرفت به عشق و علاقه اش بپردازد و به همین جهت سفر به انگلستان را برگزید.

نوغانی با تلاش و پشتکار خود در زمینه مربیگری به پیشرفتهای فوق العاده ای دست یافت وی تنها ایرانی است که در کلاس های مربیگری ژوزه مورینیو شرکت کرده است .

همچنین او سابقه مربیگری در لیگ انگلیس و تیم زیر بیست و یک  سال کاردیف سیتی را در کارنامه دارد.

ابوذر نوغانی در تیم ملی کره شمالی! شایعه یا واقعیت ؟
ابوذر نوغانی در تیم ملی کره شمالی! شایعه یا واقعیت ؟

آیا ابوذر نوغانی به کره شمالی می رود ؟

مهمترین مساله ای که شاید هر فردی را در سفر به این کشور دچار تردید کند جو حاکم بر کره شمالی است . کشوری که قوانینی عجیب و سختگیرانه دارد .

کره شمالی دیکتاتورترین کشور جهان در فهرست دموکراسی واحد اطلاعات اکونومیست است.

قوانین کشور، بعضی از شادی‌های اولیه را هم در زندگی مردم دریغ می‌کنند. به عنوان مثال دوربین به کره شمالی وارد نمی‌شود و مردم هم نمی‌توانند آن را تهیه کنند.
در کره شمالی ساعت بیدار شدن مردم توسط شیپوری تعیین می‌شود که در سراسر شهرها و از طریق بلندگو پخش می‌شود. ساعت خوابیدن آنها هم توسط سیستم خاموش کردن چراغ تعیین می‌شود.
قوانین عجیب کره شمالی را در این صفحه بخوانید ( اینجا کلیک کنید )
حال باید دید ابوذر نوغانی که در بریتانیا مشغول به فعالیت و طی کردن پله های ترقی است آیا حاضر به پذیرش ریسک بالای فعالیت در کشوری مانند کره شمالی هست یا خیر ؟
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید