ابطال قرعه کشی مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا

قرعه کشی مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا باطل شد. امروز و در اوایل قرعه کشی لیگ قهرمانان بود که ابتدا عنوان شد ویارئال به مصاف منچستریونایتد می رود، اما در ادامه مسئولان برگزاری مراسم متوجه شدند این دو تیم همگروه بودند و امکان تقابل آنها وجود ندارد. پس در ادامه قرعه کشی ویارئال دوباره انجام شده و این بار منچسترسیتی رقیب این تیم اسپانیایی شد.

ابتدا این نشریه ایدپندنت مدعی شد اشتباهی در قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا رخ داده و هنگامی که قرعه یونایتد و ویارئال درآمد (به علت همگروهی دو تیم این قرعه ممکن نبود)، پس در ادامه منچسترسیتی به جای یونایتد در مقابل ویارئال قرار گرفت. اما اشتباه بزرگ اینجا بود که نام یونایتد دوباره در گوی قرار نگرفت. در واقع وقتی که قرار بود نام حریف اتلتیکو مادرید معلوم شود، قرعه منچستریونایتد وجود نداشت و امکان تقابل این دو تیم به صفر رسید. اینجا هم اتلتیکو شاید ضرر کرده که به بایرن مونیخ خورده و هم پاری سن ژرمن که به یونایتد.

01673720

به نظر می رسد مسئول قرعه کشی تصور کرده قرعه یونایتد قبلا تعیین شده و به همین علت نام این تیم را از قرعه های احتمالی اتلتیکو حذف کرده است. البته برخی نشریات مدعی شدند یوفا چنین قصدی نداشته و مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با همین قرعه فعلی در ماه فوریه برگزار خواهد شد.

در ادامه باشگاه اتلتیکومادرید رسما اعلام کرد که با یوفا بر سر یافتن راه حلی بدلیل اشتباه رخ داده در قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا در تماس است. در نهایت یوفا رسما اعلام کرد قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا 17:30دوباره تکرار خواهد شد. 

01673725

در بیانیه یوفا آمده است: “به دنبال یک مشکل فنی در نرم افزاری که به مسئولان اعلام می کند کدام تیم ها واجد شرایط بازی با یکدیگر هستند، در قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اشتباه بزرگ رخ داد. در نتیجه، قرعه کشی باطل اعلام شد و دوباره انجام خواهد شد.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید