ابراهیم شکوری: امکان ثبت نام بازیکن در لیگ قهرمانان وجود ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازیکن جدیدی اضافه کند، گفت: با توجه به اینکه از سه پنجره خود را استفاده کرده ایم امکان ثبت نام بازیکن در لیگ قهرمانان وجود ندارد و نمی‌توانیم هیچ بازیکن را برای فینال اضافه کنیم.

ابراهیم شکوری اظهار کرد: سعی و تلاش کردیم یک بازیکن را اضافه کنیم اما چنین امکانی وجود ندارد. دیدم هواداران می‌گویند چرا تیم‌‌‌های شرق آسیا می‌توانند بازیکن جدیدی را اضافه کنند و پنجره ما بسته است.

وی ادامه داد: دلیلش این است با توجه به فصل مسابقاتی آنها این زمان را برای شان در نظر گرفته اند و از قبل هم این موضوع وجود داشته است. با این وجود خیلی امیدوار هستیم زیرا از تیم حاضر در فینال غرب آسیا تنها یک بازیکن از پرسپولیس جدا شده است‌.

معاون باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: البته دو محروم هم داریم و برنامه هایی هم برای بخشش کارت آنها داریم و انشاء الله درباره وحید امیری و احسان پهلوان موفق باشیم.

ابراهیم شکوری درباره اینکه شنیده می‌شود تنها حدود ۷ میلیون تومان پول در حساب باشگاه است، توضیح داد: اینها بیشتر صحبت‌‌‌های فضای مجازی است. شاید ۷ میلیون دقیق نباشد اما تقریبا همین حدود در حساب باشگاه است.

وی یادآورشد: کارهای خوبی برای درآمدزایی انجام می‌دهیم اما در این مدت بحث برانکو و سایر مسائل حل شده. در حساب باشگاه مبلغ ناچیزی باقی مانده است. نمی‌توانیم مشکلات مالی را انکار کنیم ولی این تیم هوادار محور است و قدرتش به هواداران پرسپولیس است.

او افزود: حدود ۱۰ روز است که به باشگاه آمده ایم و به حدی مشکلات و پرونده‌‌‌های مختلف وجود دارد که شاید به ذهن هیچکس نرسد اما باید کار کرد و جای بهانه جویی وجود ندارد زیرا مردم توقع دارند.

ابراهیم شکوری ادامه داد:: حدود ۱۰ روز است که به باشگاه آمده ایم و به حدی مشکلات و پرونده‌‌‌های مختلف وجود دارد که شاید به ذهن هیچکس نرسد اما باید کار کرد و جای بهانه جویی وجود ندارد زیرا مردم توقع دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید