ابراهیمی: هدفم این است که گل‌گهر در لیگ برتر بماند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیدعلیرضا ابراهیمی‌مدافع تیم فوتبال گل‌گهر گفت: هدفم این است که تیم در لیگ برتر بماند و این امانت را به مردم سیرجان و استان کرمان تحویل بدهیم. حالا هر لقبی که به من می‌دهند؛ ناجی، راموس یا… نظر لطفشان است و از آن‌ها ممنون هستم.

سیدعلیرضا ابراهیمی‌در مورد اینکه تشکیل تونل قهرمانی برای پرسپولیس باعث ایجاد شائبه‌هایی در مورد نتیجه بازی شد، گفت:‌ تونل قهرمانی در همه جای دنیا رسم است و تنها جایی که اجرا نمی‌شود ایران است. همین مسائل کوچک است که در کشور ما بزرگ می‌شود و همه با هم بد می‌شوند. همه با هم می‌جنگند و هزاران داستان دیگر به وجود می‌آید.

ابراهیمی‌در خصوص تساوی پرگل مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خیلی سنگینی بود. با قهرمان ایران بازی می‌کردیم که چندین ملی‌پوش دارد. سه چهار روز قبل از این مسابقه هم با نفت مسجد سلیمان در آن آب و هوا بازی کردیم و بچه‌ها خیلی خسته بودند.

مدافع گل‌گهر در مورد اینکه ذوب‌آهن هم قصد چنین کاری داشت اما ظاهرا به خاطر فشار هوادارانش از آن صرف نظر کرد، اظهار داشت: خود من پیام‌های زیادی داشتم که می‌گفتند ما هوادار هستیم تونل باز نکنید امابه نظرم آن‌هایی که می‌گویند تونل باز نکنید یا فوتبالی نیستند یا طرفدار تیم‌هایی مثل استقلال هستند. به نظر من کار خیلی قشنگ و خوبی بود.

وی در خصوص بازی بعدی گل‌گهر مقابل ذوب‌آهن عنوان کرد: نمی‌خواهم بگویم قطعا در لیگ برتر مانده‌ایم. در فوتبال هزاران اتفاق ممکن است بیفتد. ما با تفکر بردن به اصفهان می‌رویم. هر دو تیم ۳۰امتیازی هستیم و فکر می‌کنم هر دو با یک تساوی هم در لیگ برتر می‌مانیم. به آنجا می‌رویم و می‌جنگیم.

ابراهیمی‌خاطرنشان کرد: امیدوارم هر تیمی‌که شایسته است در این بازی به حقش برسد. انشاءالله گل‌گهر در لیگ برتر بماند. این تیم می‌تواند خیلی به فوتبال ایران کمک کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید