ابراهیمی: خواهان فسخ قرارداد با باشگاه ذوب‌آهن هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین ابراهیمی‌بازیکن فصل گذشته تیم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که «آیا خواهان فسخ قرارداد با باشگاه ذوب‌آهن شده است؟» گفت: بله، من به صورت مکتوب به باشگاه گفتم که حاضر به همکاری نیستم و آنها هم قول دادند که این قرارداد فسخ شود.

حسین ابراهیمی‌افزود: حاضر نیستم با فردی که امروز می‌گوید تو را می‌خواهم و فردا حرف دیگری می‌زند کار کنم. چند پیشنهاد هم دارم و به زودی تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد. اینکه باشگاه و سرمربی با هم اختلاف دارند یا ناهماهنگ هستند به من ارتباطی پیدا نمی‌کند.

وی در خصوص عقد قرارداد با ذوب‌آهن و حاشیه‌هایی که در این باره ایجاد شده است، گفت: در لیست مورد نظر رضایی قرار داشتم و حتی می‌توانم ثابت کنم چه افرادی به من زنگ زدند و این پیشنهاد را دادند که به ذوب‌آهن بیایم.

وی در مورد مسائل مالی هم با رضایی صحبت کردم که ایشان گفتند پیشنهادم بالا است و هر دو طرف نظرمان را گفتیم. در نهایت هم باشگاه برای من بلیت گرفت تا برای عقد قرارداد به اصفهان بروم. نمی‌دانم چه تقصیری دارم که با آبرویم بازی شده است.

ابراهیمی‌خاطرنشان کرد: در فوتبال همیشه بازیکن و سرمربی در مورد مسائل فنی صحبت می‌کنند و اگر توافق حاصل شد، بازیکن به باشگاه می‌رود تا در خصوص مسائل مالی صحبت کند. تعیین مبلغ قرارداد در حوزه اختیارات سرمربی نیست. از هواداران باشگاه ذوب‌آهن هم تشکر می‌کنم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

وی ادامه داد: با آقای جمشیدی سخنگوی باشگاه، صحبت کردم و ایشان گفتند که با هماهنگی سرمربی قرار است قرارداد امضا کنیم. رضایی در صحبتی که با من داشت گفت که با شما مشکلی ندارم و مشکل من با باشگاه است که باید یکسری چیزها هماهنگ شود.

ابراهیمی‌گفت: من هم گفتم اگر با من مشکل ندارید چرا این موضوع را عنوان کردید که حسین ابراهیمی‌را نمی‌خواهید و این موضوع حتی به رسانه‌ها کشیده شد. سیزده، چهارده سال است که در لیگ بازی می‌کنم ولی تا حالا این اتفاقات برای من رخ نداده بود. متاسفانه سرمربی ذوب‌آهن با آبروی من بازی کرد و دیگر دوست ندارم با این تیم همکاری کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید