ابراهیمی: حمایت‌های زنوزی به سود تراکتور و آینده تیم خواهد بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیمی‌بازیکن سابق تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: تراکتور سال گذشته می‌توانست قهرمان لیگ برتر شود اما در بازی‌های پایانی نتیجه نگرفت و حتی سهمیه آسیا را هم از دست داد؛ اما امسال هم در لیگ برتر سهمیه آسیا را کسب کرد و هم در جام حذفی توانست به قهرمانی برسد.

ابراهیمی‌درباره تاثیر محمدرضا زنوزی در موفقیت‌های تراکتور توضیح داد: زنوزی از جیب خودش برای تراکتور هزینه می‌کند و حمایت‌های لازم را انجام می‌دهد. امیدوارم تلاش‌های وی مانند شب گذشته در ادامه مسیر تراکتور هم به ثمر بنشیند و قطعا حمایت‌های زنوزی به سود تراکتور و آینده تیم خواهد بود.

وی درباره قهرمانی تیم فوتبال تراکتور تبریز در رقابت‌های جام حذفی اظهار داشت: موفقیت تراکتور برد بسیار دلچسبی بود و این قهرمانی را به مردم خوب تبریز و هواداران این تیم تبریک می‌گویم. پس از چندین سال که تراکتور در لیگ برتر به نایب قهرمانی رسید و البته ناکامی‌هایی هم داشت توانست قهرمان جام حذفی شود و این اتفاق خوبی است.

ابراهیمی‌درباره نمایش متفاوت تراکتور در دو نیمه استقلال گفت: بازی دو نیمه کاملا متفاوت داشت. نیمه اول مطلقا برای تراکتور بود اما در نیمه دوم استقلال بهتر بازی کرد و دو گل هم به ثمر رساند. البته تراکتور در همان ۴۵ دقیقه اول کار را تمام کرد و سه گلی که به ثمر رساند در نیمه دوم بسیار به سودش شد.

وی درباره نقش ساکت الهامی‌در موفقیت‌های اخیر تراکتور توضیح داد: امسال در تراکتور نبودم تا از لحاظ فنی بتوانم درباره الهامی‌اظهار نظر کنم. اما همین که وی توانست با وجود فشارهای فراوان قهرمانی جام حذفی را به دست آورد و در لیگ برتر هم سهمیه آسیا را کسب کند نشان می‌دهد عملکرد موفقی داشته است.

ابراهیمی‌افزود:‌ عملکرد الهامی‌را کاملا قابل دفاع می‌دانم اما اطلاعی از تصمیم باشگاه و کادر مدیریتی تراکتور برای ادامه همکاری با وی ندارم. از لحاظ کیفیت کار عملکرد خوبی داشته و به نظر من در آینده حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید