ابراهیمی: تعطیلی مسابقات به ضرر نفت مسجدسلیمان شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین ابراهیمی‌بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با اشاره به اظهارنظرهای متفاوتی که در خصوص تعطیلی قطعی لیگ برتر مطرح شده است، گفت: مسابقات باید بعد از ریشه‌کن شدن این بیماری از سر گرفته شود تا تیم‌ها ضرر نکنند و نتیجه زحمات‌شان را ببینند.

حسین ابراهیمی‌افزود: به هر حال هر تیمی‌هدف خاص خودش را دارد و امیدوارم این بیماری هر چه زودتر از بین برود تا شاهد ادامه بازی‌ها باشیم. خیلی از تیم‌ها برای قهرمانی، فرار از سقوط یا کسب سهمیه می‌جنگند و اگر لیگ تعطیل شود، خیلی چیزها به هم می‌ریزد.

ابراهیمی‌در پاسخ به این پرسش که «آیا با تعطیلی قطعی لیگ برتر مواجه است یا خیر» عنوان کرد: ما در بطن کار نیستیم و نمی‌دانیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد دادو باید دید این بیماری چه زمانی ریشه‌کن می‌شود.

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه تعطیلی مسابقات به ضرر تیمش شد، تصریح کرد: ما موقعیت خوبی در لیگ برتر داریم و در جام حذفی هم جزو ۴ تیم پایانی هستیم که شانس رسیدن به فینال را هم داریم.

وی ادامه داد: این برای اولین بار است که دنیا با چنین وضعیت سختی مواجه شده و تقریبا همه‌چیر تعطیل است؛ فوتبال هم حرفه ما است و طبیعتا دوری از مسابقه و تمرین گروهی برای بازیکنان بسیار سخت است ولی به هر حال چاره‌ای نیست و باید با این وضعیت کنار بیاییم.

ابراهیمی‌با بیان اینکه ما هم در قرنطینه هستیم و باید به‌صورت انفرادی تمرین کنیم که به هیچ عنوان جای تمرین با تیم را نمی‌گیرد، تصریح کرد: وقتی این نوع تمرین دو هفته ادامه پیدا می‌کند، ناخودآگاه روی شرایط بدنی بازیکنان تاثیر می‌گذارد و در حال حاضر تمامی‌بازیکنان از آمادگی کامل به دور هستند.

وی با تاکید بر اینکه خیلی از تیم‌ها بابت این تعطیلی ضرر کردند و این شرایط به ضرر تیم ما هم تمام شد، یادآور شد: خیلی از تیم‌ها برای قهرمانی، فرار از سقوط یا کسب سهمیه می‌جنگند و اگر لیگ تعطیل شود، خیلی چیزها به هم می‌ریزد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید