ابراهیمی: بازیکنان گل‌گهر از لحاظ روحی و روانی به مشکل برخورده اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا ابراهیمی‌کاپیتان گل‌گهر سیرجان در مورد شرایط تیم گل‌گهر گفت: از زمانی که آقای سرآسیایی به گل‌گهر آمدند خیلی شرایط تیمی‌ما بهتر شده است. چرا که بازیکنان ما کمی‌از لحاظ روحی و روانی به مشکل برخورده بودند.

علیرضا ابراهیمی‌افزود: خوشبختانه تیم بعد از آمدن ایشان همه بچه‌ها تیم یکدل شدند و توانستیم شرایط بهتری در جدول داشته باشیم. امیدواریم که گل‌گهر در هفته آخر هم نتیجه خوبی کسب کند تا بتوانیم آن را به مردم خوب سیرجان تقدیم کنیم.

مدافع گل‌گهر در مورد بازی بعدی تیمش مقابل ذوب آهن گفت: تیم ذوب آهن هم مثل ما ۳۰ امتیاز دارد. بدون شک بازی‌های خارج از خانه به مراتب خیلی سخت تر از بازی‌هایی است که شما امتیاز میزبانی دارید.

ابراهیمی‌با اشاره به اینکه ذوب آهن تیم بسیار جنگنده‌ای است ما هم برای گرفتن سه امتیاز خواهیم رفت، تصریح کرد: امیدوارم که بازی خوبی باشد ما هم بتوانیم سربلند از زمین خارج شویم.

وی در خصوص تساوی مقابل پرسپولیس با بیان اینکه بدون شک بازی مقابل تیم قهرمان کار سختی است، ابراز کرد: پرسپولیس تیم پرمهره‌ای است و بازیکنان بسیار خوبی دارد.

او تصریح کرد: ما هم چهار روز قبل از این دیدار یک بازی مقابل نفت‌ مسجدسلیمان داشتیم و بازیکنان‌ ما خیلی خسته بودند که این کار را خیلی برای ما سخت‌ کرده بود. نیمه اول ما دو گل به حریف زدیم ولی در نیمه دوم بدن بازیکنان ما افت کرد. پرسپولیسی‌ها هم یک اخراجی داشتند و خیلی تحت فشار بودند که در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید.

ابراهیمی‌در پاسخ به اینکه آیا از عملکردش در این فصل رضایت دارد گفت: من چندین سال به دلیل رفتن به خدمت سربازی و گرفتن کارت پایان خدمت از لیگ برتر دور بودم. با توجه به این شرایط عملکردم را متوسط ارزیابی می‌کنم. دوست داشتم خیلی خیلی بهتر از این حرف‌ها باشم. امیدوارم در فصل‌های آینده بتوانم به ایده‌آلی که برای خودم در نظر گرفته‌ام برسم برای تیمم مثمرثمر واقع شوم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید