آیا همکاری یحیی گل محمدی و باشگاه تراکتورسازی رو به پایان است ؟

اخبار ورزشی پایگاه خبری صدای معتمدسایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز اعلام کرد بیست درصد از قرارداد یحیی گل محمدی را کسر می کند.

این جریمه به علت حذف از مسابقات جام حذفی فوتبال کشور،شکست مقابل پرسپولیس در لیگ برتر و آنچه از طرف باشگاه تراکتورسازی مصاحبه غیرمسئولانه سرمربی این تیم نامیده شده، صورت گرفته است.

در این بیانیه آمده است: پیرو شکست مقابل استقلال خوزستان و کنار رفتن از مسابقات جام حذفی که می توانست موجب کسب سهمیه آسیایی برای تراکتورسازی گردد همچنین ارائه بازی ضعیف مقابل پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر و مصاحبه سرمربی باشگاه ،‌قبل و بعد از بازی مقابل پرسپولیس تهران که موجب تحقیر تیم محبوب آذربایجان گردیده  بیست درصد از مبلغ قرارداد آقای یحیی گل محمدی سرمربی باشگاه کسر می گردد.

همچنین انتظار می رود در هفته های آینده تحول مثبتی در روند حرکتی تیم ایجاد شده و با کسب نتایج مناسب ضمن جبران نتایج ضعیف هفته های گذشته سهمیه حضور در مسابقات آسیایی کسب شود.

 

بنظر می رسد دلایل جریمه یحیی گل محمدی از بعد فنی به دلایلی منطقی بنظر نمی رسد. تراکتورسازی از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بود و حدود دو هفته است که فرصت اضافه کردن نفرات جدید به نفرات بعضا بی نام و نشان و جوان قبلی را دارد و انتظار کسب نتیجه آن هم در دو هفته منطقی نیست.

تیم تراکتورسازی در مسابقات جام حذفی با شکست مقابل استقلال خوزستان در ضربات پنالتی از گردونه این مسابقات حذف شد.همچنین استناد دیگر این باشگاه به شکست این تیم مقابل پرسپولیس است. در حالی که پرسپولیس با اقتدار صدرنشین لیگ برتر است و در دیدار مقابل تراکتورسازی از حمایت شصت هزار هوادار پرشور خود نیز بهره مند بود.

آیا همکاری یحیی گل محمدی و باشگاه تراکتورسازی رو به پایان است ؟
آیا همکاری یحیی گل محمدی و باشگاه تراکتورسازی رو به پایان است ؟

یکی دیگر از دلایل جریمه، از دست رفتن فرصت کسب سهمیه برای تراکتورسازی عنوان شده در حالیکه تراکتورسازی فصل گذشته هم موفق به کسب سهمیه آسیایی نشد و با توجه به محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات کسب سهمیه آسیایی برای این تیم انتظاری بیش از حد خوش بینانه است.

غیرمسئولانه خواندن صحبتهای یحیی گل محمدی قبل و بعد از بازی با پرسپولیس نیز می تواند بازی با افکار عمومی جهت تبرئه عملکرد خود توسط مدیران باشگاه قلمداد شود.

این جریمه در حالی رنگ رسانه ای به خود گرفت که دیدار هفته هجده تراکتورسازی در لیگ برتر فوتبال کشور مقابل استقلال تهران روز جمعه پانزدهم دی ماه برگزار خواهد شد.استقلالی که این روزها با وینفرد شفر آلمانی نتایج خوبی می گیرد و می توان گفت این دیدار جدالی سخت برای شاگردان یحیی گل محمدی خواهد بود.

بنظر می رسد رسانه ای شدن این بیانیه پیش از دیدار با استقلال تهران زمینه ساز برکناری و شاید اولتیماتومی به یحیی گل محمدی  باشد.
این در حالی است مه این روزها شایعات زیادی در مورد برکناری یحیی گل محمدی از سرمربیگری تراکتورسازی تبریز به گوش می رسد.
باید منتظر بود و دید آیا یحیی گل محمدی هم به سرنوشت همبازی سابق خود در تیم ملی علیرضا منصوریان دچار می شود یا خیر؟
آیا همکاری یحیی گل محمدی و باشگاه تراکتورسازی رو به پایان است ؟
آیا همکاری یحیی گل محمدی و باشگاه تراکتورسازی رو به پایان است ؟
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید