آقای فردوسی پور شما چرا ؟ یادداشت روز + فیلم

یادداشت روز –  م-ایراندوست

مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به پایان رسید و تیم ملی ایران در گروه مرگ در کنار اسپانیا ، پرتغال و مراکش قرار گرفت.

لحظاتی پس از بیرون آمدن نام تیم ملی فوتبال  کشورمان توسط کافو ستاره فوتبال برزیل حملات کاربران فضای مجازی به صفحه این بازیکن به علت بیرون آوردن نام ایران و جای گرفتن در گروه مرگ آغاز شد.

پیش از این نیز شاهد حملات کاربران فضای مجازی به افراد مختلف بوده ایم و این عمل تحت هیچ شرایطی قابل دفاع نیست اما آنچه بیشتر از گذشته تاسف آور است واکنش مجری مشهور صدا و سیما  عادل فردوسی پور هنگام بیرون آمدن نام ایران از گوی است.

ویدیو لحظه بیرون آمدن نام ایران از گوی قرعه کشی توسط کافو و واکنش عادل فردوسی پور را در فیلم زیر مشاهده نمایید :

در این فیلم و قبل از بیرون آمدن نام ایران از گوی عادل فردوسی پور می گوید: کماکان این قرعه نباید ایران باشه – آقای کافو ، آقای کافو ، وای چرا ؟ چرا ؟

آقای فردوسی پور شما چرا ؟

مگر کافو می دانست در گوی ها چه نامی است ؟ مگر کافو از روی قصد و عمد نام ایران را از گوی خارج کرد که ۲ بار پرسیدید چرا ؟

شما که از حملات کاربران فضای مجازی به صفحه شخصیت های مختلف گلایه دارید چرا با این نوع گزارش احساسات نا بجای افراد را تحریک کردید ؟

حملات کاربران فضای مجازی به صفحات افراد مختلف موضوع تازه ای نیست و تحت هیچ شرایطی نمی تواند قابل دفاع باشد اما نوع بیان شما و چرا چرا گفتن های شما و صدا زدن های کافو جماعتی احساساتی را تحریک کرد.

آقای فردوسی پور بسیار نیکوست که به هموطنان متذکر می شوید به صفحات مجازی حمله نکنند اما شایسته تر آن است خود نیز با دیدی منطقی تر هیجانات خود را بروز دهید.
نوع گزارش شما در به هیجان آوردن افراد سوار بر موج احساسات بی تاثیر نیست.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شش =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید