آقایی: هنوز رقیب‌مان در فینال مشخص نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آقایی مدافع تیم پرسپولیس در مورد اینکه آیا این تیم می‌تواند به عنوان اولین تیم ایرانی به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا برسد گفت: هنوز رقیب‌مان در فینال مشخص نیست و ما منتظر هستیم ببینیم چه تیمی‌رقیب ما خواهد بود.

سعید آقایی افزود: مطمئنا کادرفنی آنالیز دقیقی از رقیب انجام خواهد داد اما ما حتماً برای بردن به زمین می‌رویم. مهم نیست چه تیمی‌به مصاف ما می‌آید چرا که هر تیمی‌در بازی فینال مقابل هم حاضر شود ما برای برد به زمین می‌رویم. مطمئناً با تلاش و تمرکز زیادی بازی خواهیم کرد تا بتوانیم با قهرمانی در آسیا دل هواداران را شاد کنیم.

آقایی در خصوص وضعیت خودش در روزهای تعطیلی تمرینات پس از فینالیست شدن در لیگ قهرمانان آسیا گفت: از وقتی که از قطر به ایران برگشتیم به تبریز آمدم تا بتوانم به استراحت بپردازم. به هر حال ما به افتخار زیادی رسیدیم و به فینال آسیا رفتیم که لذت این مسئله برای خیلی‌ها آرزوست.

وی یادآورشد: این روزها مشغول استراحت هستیم اما از چهارشنبه تمرینات انفرادی خودم را شروع کردم و منتظر هستم تا تمرینات گروهی با تیم آغاز شود تا سرحال و قبراق در تمرینات حضور پیدا کنم. ما آماده آغاز دور جدید تمرینات و بازی‌ها خواهیم بود.

او ایی درباره اظهارات یحیی گل‌محمدی در خصوص او و تمجیدهایی که در یک برنامه تلویزیونی از این بازیکن کرد تصریح کرد: واقعا از آقای گل‌محمدی تشکر می‌کنم. این وظیفه من بود که تا جایی که می‌توانم برای پرسپولیس تلاش کنم.

آقایی گفت: من به عنوان یک فوتبالیست وظیفه دارم که در بازی بهترین عملکرد را داشته باشم هرچند که در بازی‌های ابتدایی کمی‌استرس همراهم بود اما در بازی‌های بعدی شرایط من بهتر شد و راحت‌تر توانستم به پرسپولیس کمک کنم. امیدوارم این روند در بازی‌های آینده هم ادامه داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید