آقازمانی: امیدوارم مدیریت پرسپولیس‌ خواسته‌ها را برآورده کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سامان آقازمانی بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی پرسپولیس گفت: امیدوارم مدیریت پرسپولیس‌ خواسته‌ها را برآورده کند و با یک نگاه قهرمانانه برای بازیکنانش شرایط را فراهم کند. آنها زحمت کشیدند و درآمدی جز فوتبال ندارند و اگر به چیزی که می‌خواهند نرسند از کم لطفی باشگاه است.

سامان آقازمانی در مورد احتمال جدایی شجاع خلیل‌زاده گفت: ما در تیم جوانان با هم همبازی بودیم. من نه می‌گویم او برود و نه می‌گویم بماند. اگر به صلاح خودش و پرسپولیس است برود، اگر صلاح نیست بماند.

وی ادامه داد: او بازیکن ملی است و در بهترین تیم باشگاهی ایران بازی می‌کند. امیدوارم باشگاه یک جلسه بگذارد تا شجاع به حق و حقوقش برسد. باید از این بازیکنان قدردانی شود همچنین از همه بازیکنانی که زحمت کشیدند تا پرسپولیس به نتیجه دلخواه برسد و دل هواداران شاد شود.

آقازمانی در خصوص درخشش عیسی آل‌کثیر تصریح کرد: عیسی در نفت با من همبازی بود. او تلاش می‌کند در هر تیمی‌که بازی می‌کند گلزنی کند و دوست دارد تیمش پیروز باشد و این موضوع توانست در پرسپولیس هم به او کمک کند. آل‌کثیر بازیکن دونده‌ای است.

او افزود: زمان‌هایی که به تو توپ نمی‌رسد از خودگذشتگی می‌کند. این بازیکن به درک و شعور اینکه که در چه تیمی‌بازی می‌کند رسیده است. اگر قدر خودش را بداند جای علیپور را خواهد گرفت. ان‌شاءلله که محرومیتش بخشیده شود چون بدون قصد و غرض شادی گل انجام داده است.

آقازمانی در خصوص درخشش تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و صعود این تیم به فینال این رقابت‌ها، اظهار داشت: به نظرم پرسپولیس با توجه به مشکلاتی که داشت، جدا شدن دو نفر از بهترین یارانش، زمان کمی‌که داشت و زمانی که نیاز بود تا بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شوند و مشکلاتی که از قبل این بازی‌ها پیش آمده بود و یکسری از بازیکنان به خاطر این مسائل تمدید نکرده بودند و پولشان را می‌خواستند اما با همه اینها یحیی موفق شده بود انسجام تیمی‌خاصی را برقرار کند و او در هر تیمی‌بوده واقعا خوب کار کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید