آشوبی: درک نمی‌کنم چرا قرارداد‌ها اینقدر کوتاه مدت بسته می‌شود؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرزاد آشوبی بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت: متاسفانه در فوتبال ما، قرارداد‌ها یک ساله و به ندرت دو ساله است. واقعاً درک نمی‌کنم چرا قرارداد‌ها اینقدر کوتاه مدت بسته می‌شود؟

فرزاد آشوبی اظهار کرد: حداقل امسال اتفاق خوبی برای استقلال افتاد و توانست بازیکنان خود را حفظ کند و با توجه به این اتفاق، این تیم فصل آینده قدرتمند خواهد بود.

وی افزود: مثال بارز این قضیه پرسپولیس است که سال‌ها با حفظ شاکله تیم توانست در ایران پوکر کند و امسال هم جزو مدعیان اصلی قهرمانی است. امیدوارم باشگاه‌های ما فقط به حرف حرفه‌ای نباشند و در عمل هم گرایش به سمت مسیری حرفه‌ای داشته باشند.

بازیکن پیشین استقلال درباره اینکه این تیم امسال توانست در فصل نقل‌وانتقالات بازیکنان اصلی و اسکلت تیمش را حفظ کند، تصریح کرد: شاید بهترین اتفاق برای هر تیم این باشد که شاکله و بازیکنان موثر خود را برای چند فصل در اختیار داشته باشد.

آشوبی تصریح کرد: نگاه مدیران ما باید بلند مدت باشد، آنها باید سرمایه‌های خود یعنی بازیکنان باکیفیت را حفظ کنند. این گونه، هم بازیکنان آرامش خاطر بیشتری دارند و هم باشگاه سرمایه‌های خودش را دارد، اما بحث ترانسفر با توجه به بند‌های قرارداد باعث می‌شود باشگاه هم سود ببرد.

وی در خصوص اینکه دیاباته و میلیچ باشگاه استقلال را به خاطر عدم پرداخت مطالبات‌شان تهدید کرده‌اند، اظهار داشت: ما باید از دو سمت این مسئله را بررسی کنیم؛ وجه اول این است که بازیکن حقش را می‌خواهد و باشگاه باید به تعهداتش عمل کند و به دیاباته و میلیچ و همینطور بازیکنان داخلی پول پرداخت کند.

آشوبی یادآورشد: وجه دوم این است که اگر این اتفاق نیفتد و این بازیکنان فسخ کنند با توجه به قانون جدیدی که وضع شده خیلی برای استقلال سخت است که معادل ایرانی این بازیکنان را پیدا کند، به خصوص دیاباته که واقعاً جزو تاثیرگذارترین‌ بازیکنان این فصل استقلال است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید