آرزوهای مهدی طارمی

بلاتردید یکی از مهمترین بازیکنان حال حاضر ایرانی، مهدی اری است که هر روز اخباری از درخشش هایاو در تیم باشگاهی اش و نیز تیم ملی منتشر می‌شود. در مصحبه ای، طارمی‌پیرامون وضعیت خودش و اهدافش صحبت کرد که با هم مروری بر آن مصحبه خواهیم داشت. او با اشاره به درخشش در ترکیب پورتو و گروه سختی که نصیب این تیم در لیگ قهرمانان اروپا شده است اظهار داشت: شاید این گروه خوبی برای ما ایرانی‌ها باشد ولی باید قبول کنیم گروه سختی برای تیم ما است. وقتی با مربی تیممان صحبت کردیم گفتیم مهم نیست با چه تیم‌هایی بازی داریم چون می‌خواهیم خودمان را ثابت کنیم. خوشحال بودیم چون قرار بود خودمان را ثابت کنیم.

طارمی‌در خصوص شکست سنگین با ۵ گل مقابل لیورپول گفت: در بازی بدی که انجام دادیم می‌توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم. گلهای بچگانه‌ای در این دیدار خوردیم. البته خدا را شکر که توانستم گل بزنم و دل مردم شاد شد ولی واقعا بازی بدی انجام دادیم.

همچنین مهاجم تیم پورتو در خصوص اینکه در ۶ بازی اخیر تیمش به صورت ثابت بازی می‌کند عنوان کرد: شرایط من خیلی بهتر از قبل شده و از نیم فصل دوم پارسال ثباتی در حضورم در ترکیب ایجاد شد. از ابتدای این فصل توانستم در همه بازی‌ها بازی کنم و بتوانم گلهای زیادی به ثمر برسانم. دوست دارم هم برای پورتو و هم برای شادی مردم بیشتر گل بزنم.

وی در خصوص ۲ گل قشنگی که مقابل لیورپول و ژیل ویسنته به ثمر رساند و در اکثر بازی‌ها خونسردی خاصی دارد گفت: همه کسانی که فوتبال را پیگیری می‌کنند متوجه خونسردی من هستند ولی در پرتغال برخی بازی‌ها استرس خودش را دارد. البته در بازی‌های لیگ اعتماد به نفس گرفتم و استرس ندارم. در آن بازی (ژیل ویسنته) دیدم که دروازه بان بیرون آمده بود و ضربه ام خوب گرفت.  قبلا هم شانسم را امتحان کرده بودم ولی گل نشده بود.

طارمی‌در خصوص اینکه ضربات قیچی برگردان به چلسی و گل از میانه زمین چه واکنش‌هایی داشت گفت: این گل هم در پرتغال و هم در ایران بازتاب زیادی داشت. حتی از گل من که می‌توانست جایزه پوشکاش بگیرد یاد شد. زیاد به حواشی بعد و قبل از گل توجهی ندارم ولی همین که مردم کشورم از گلزنی ام شاد می‌شوند باعث من باعث غرور است.

البته مهاجم تیم پورتو در خصوص اینکه چقدر امیدوار است در مراسم پیش روی بهترین‌های فیفا (THE BEST) که ممکن است لیونل مسی در آن جایزه بگیرد حضور داشته باشد عنوان کرد: نمی‌دانم قبلا این را گفته ام یا نه ولی چند سالی است که به این فکر هستم که یک روز در مراسمی‌ که جایزه‌هایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد حضور داشته باشم. نمی‌دانم برای چه موضوعی اما شاید گلی که زدم کاندیدای جایزه گل پوشکاش باشد. با محبتی که مردم همیشه داشتند امیدوارم گل من باز هم رای بیاورد و در مراسم حضور داشته باشم.

مهدی طارمی‌تاکید کرد: مطمئن هستم اگر امسال نشود به یک نحوی من در مراسم بهترین‌های دنیا حضور خواهم داشت. همین که با حضورم در این مراسم مردم خوشحال شوند برایم با ارزش است. ارزش آن جایزه چیزی نیست که به آن فکر کنم ولی اسم ایران و مردم برایم جذاب تر خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید