آراء کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در مورد باشگاه‌‌‌های لیگ برتری

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال جدیدترین آراء خود را به این شرح اعلام کرد: پیرو شکایت محمد مشایخ از نفت مسجدسلیمان به دلیل مطالبه وجه یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت یک میلیارد و سی میلیون ریال محکوم شد.

محمدرضا خانزاده از تراکتور بابت مطالبه یازده میلیارد ریالی شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت هشت میلیارد و هشتصد و هشتاد میلیون ریال محکوم شد.

پیرو شکایت غلامحسین کریم پور از ماشین سازی تبریز بابت مطالبه چهارصد و هشتاد میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت مبلغ مورد مطالبه محکوم شد.
همچنین شکایت اصغر اعتباری از ماشین سازی تبریز منجر به محکومیت باشگاه به پراخت دو میلیارد ریال معادل کل مبلغ مورد مطالبه بازیکن شد.
مهدی جعفرپور نیز شکایتی بابت مطالبه هفتصد و پنجاه میلیون ریال از ماشین سازی تبریز کرد که طبق رای کمیته وضعیت بازیکنان این باشگاه به پرداخت چهارصد و چهل و دو میلیون ریال محکم شد. ماشین سازی باید مبلغ سیصد میلیون ریال نیز پیرو شکایت اسماعیل بالائی به وی بپردازد.

با شکایت امیرحسین فشنگچی از باشگاه هوادار بابت مطالبه چهار میلیارد و یکصد میلیون ریالی، کمیته وضعیت بازیکنان باتوجه به اعلام طرفین مبنی بر توافق، قرار رد دعوی صادر کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید