آراء کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال

بنا به اعلام سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌‌‌های مختلف فوتبال و فوتسال به شرح زیر صادر کرد:

مسابقه تیم‌‌‌های سایپا تهران و مس شهر بابک از سری رقابتهای لیگ دسته اول برگزار شد که از سوی کمیته انضباطی سعید لطفی مربی تیم سایپا به دلیل بدرفتاری مقابل داور به یک جلسه از همراهی تیم سایپا محروم شده و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

احسان وجدی، مربی تیم سایپا نیز به دلیل بدرفتاری مقابل مقام رسمی‌مسابقه(داور) باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شده است.

*در دیدار تیم‌‌‌های مس کرمان و سایپا تهران، تیم مس کرمان به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری به مبلغ 120 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم مس کرمان به دلیل نقض اصول کلی رفتار(عدم رعایت پروتکل‌‌‌های بهداشتی و حضور تعدادی تماشاگر و پرتاب بطری آب از سوی یکی از آنها به سمت بازیکن تیم مقابل) باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

عمار پاکنژاد، مربی مس کرمان به دلیل بدرفتاری در قبال مربی تیم مقابل، به یک جلسه محرومیت و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار تیم‌‌‌های خیبر خرم آباد و پارس جنوبی برگزار و از سوی محسن اسکینی، علیرغم محرومیت وی، تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه و بدرفتاری در قبال مقام رسمی‌(داور) رخ داد. بر همین اساس وی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید