آذری: ویروس کرونا برای بعضی رنگ‌ها کارایی ندارد!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: جامعه فوتبال احساس مسئولیتی برای تغییرات سازنده ندارد و اعضای آن بیشتر از آنکه به فکر یک اساسنامه حسابی باشند دنبال داشتن جایگاه بهتر در این آشفته بازار هستند.

سعید آذری افزود: فدراسیون فوتبال هم باید از این فضا استفاده کند و نسخه اصلاح شده اساسنامه را برای اعضای مجمع بفرستد تا ایرادات را بررسی کنند و دیگر نگویند مصوبه مجلس یا دولت را نداشت.

وی درباره هشدار‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا در پی تغییر سرپرست دبیر کلی اظهارکرد: مشخص نیست چطور آ اف سی به این سرعت به تغییرات ما عکس العمل نشان می‌دهد و چرا ما خودمان را درگیر این اتفاقات می‌کنیم؟ خود فدراسیون انگار هر روز دنبال چالش جدید است.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال یادآور شد: قبلا گفته بودیم اساسنامه فدراسیون باید اصلاح شود که به آقایان برخورد، ولی در نهایت فیفا هم روی این نکته دست گذاشت و جلوی برگزاری انتخابات را گرفت. الان می‌گوییم وضعیت را در شرایط کرونا مدیریت کنید، ولی دبیر کل عوض می‌شود.

وی ادامه داد: فوتبال ما کار‌های زیادی برای انجام دادن دارد و نمی‌دانم عوض کردن دبیر کل چه دردی را دوا می‌کند. آیا با این اتفاق، بحران‌ها از بین می‌رود؟

کرونا هست تا زمان نامعلوم، این ویروس البته به غیر از بیمار کردن مردم در سراسر جهان کارهای دیگری را می‌تواند انجام بدهد.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال با کنایه گفت: مثلا می‌تواند باعث قطع شدن ناگهانی اتوماسیون اداری یک سازمان بشود تا تبادل اطلاعات راجع به آن صورت نگیرد، البته این نوع گزینش کرونا بستگی به استفاده کاربر آن دارد.

وی افزود: مراقب باشید سیستم کامپیوتری شما تحت تاثیر کرونا از کار نیفته ولی هنوز شیوه‌های قدیمی‌تر تبادل اطلاعات منسوخ نشده از اون استفاده کنید.

آذری ادامه داد: یه کارایی دیگه هست در ورزش اگر بخواهند یه مسابقه را به علت درصد بالای ابتلا کنسل کنند کرونا همکاری می‌کنه ولی در بعضی موارد نمیشه چون کرونا روی بعضی رنگ‌ها کارایی ندارد. خود به خود درصدش کاهش پیدا می‌کنه تا اون مسابقه انجام بشه، کرونای دل بخواه همینه دیگه.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید