آذری: هواداران اسیر توطئه‌ها در بازار نقل و انتقالات نشوند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خطاب به علاقمندان به فوتبال گفت: هواداران محترم فوتبال مخاطب من شما هستید، اسیر توطئه‌ها در بازار نقل و انتقالات نشوید. مقابل باشگاه‌ها تجمع نکنید و اجازه بدهید مدیران باشگاه‌ها روی اصول بازیکن بگیرند.

سعید آذری افزود: از برخی از شماها سواستفاده می‌شود. همراه با سودجوها نشوید. بحثی که راه افتاد و درصدی روی قراردادها تاثیر گذاشت، به خاطر همراهی احساسی و هیجانی یک سری هواداران با افرادی که هدفمند کار می‌کنند و برای این کار حقوق می‌گیرند و مقابل باشگاه‌ها تجمع می‌کنند، بود. با این افراد همراه نشوید و اجازه بدهید فوتبال کار خودش را انجام بدهد.

وی در مورد این که آیا فدراسیون نامه‌ای در خصوص سقف قرارداد به او داده است، گفت: اصلاً هیچ چیزی به ما نگفتند و هیچ قانونی را اعلام نکردند. صرفا بحث قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی بود. فلسفه این قانون خوب بود و می‌تواند باعث رشد بهتر شود اما نه در این برهه. تا این لحظه نه نامه‌ای برای من آمده و نه سقفی تعیین شده، سقف از اینجا تا آسمان است. مدیران باشگاه‌ها باید این را لحاظ کنند. که بودجه‌ای را در اختیار دارند.

آذری در مورد این که آیا فدراسیون با مدیران فعلی قدرت و توان مقابله با مخالفان را دارد، اظهار داشت: سوال من از این عزیزان این است که آیا قوانین الزام‌آوری در فوتبال ما تصویب شده که به استناد آن‌ها بتوانیم جلوی چنین قضایایی بایستیم؟ قانون فیرپلی مالی را ۱۰ سال است در اروپا اجرا می‌کنند، باشگاه گردن کلفت منچستر سیتی را می‌خواستند به لیگ اروپا بفرستند چون قوانین فیرپلی مالی را رعایت نکرده بود.

آذری در مورد این که روسای فدراسیون می‌گویند مدیران با ما همکاری نمی‌کنند، گفت: عزیزان فدراسیون درگیر چالش‌های وحشتناک مثل عدم تصویب اساسنامه یا پرونده ویلموتس و عدم برگزاری انتخابات فدراسیون هستند، شاه بیت غزل هم تحریم تصویری ما است. فدراسیون به اندازه خودش درگیری دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید