آذری: نمی‌توان کمیته داوران را با سرپرست اداره کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه نمی‌توان کمیته داوران را با سرپرست اداره کرد، گفت: بهاروند باید یک نفر را به عنوان رئیس انتخاب کند و نمی‌توان کمیته داوران را با سرپرست اداره کرد.

سعید آذری با اشاره به مشکلات داوری اظهار کرد: وقتی فردی را برای یکی از مهمترین کمیته‌های فدراسیون به عنوان سرپرست انتخاب می‌کنند، دیگر امنیت شغلی ندارد و نمی‌تواند تصمیمات درستی بگیرد.

آذری راجع به تحلیل داوری در یکی از برنامه‌های تلویزیونی عنوان کرد: در یکی از برنامه‌های تلویزیونی فردی را آورده‌اند که بیشتر سعی می‌کند نقطه نظرات کارشناسان را تحت‌الشعاع قرار بدهد. او نه در داوری سوابقی داشته و نه الان در تلویزیون. او در بازی با نساجی هم سعی می‌کرد نظر کارشناس داوری را تغییر بدهد.

وی تصریح کرد: آقایان مدام زنگ می‌زنند که آرام باش و فوتبال نیاز به آرامش دارد ولی الان با تمام وجودم فریاد می‌زنم و حق تیمم را می‌گیرم. وقتی بازیکن پارس جنوبی با کول‌انداز در یک قدمی‌خورشیدی بازیکن ما را سرنگون کرد، چه توجیه‌ای برای نگرفتن پنالتی است؟ یا در صحنه‌ای که فریبرز گرامی‌با همه انرژی بازیکن ما را به بیرون پرت می‌کند.

وی عنوان کرد: در بازی مقابل پارس جنوبی هم اینطور سهمیه فولاد را نابود کردند، این ظلم به فوتبال و مردم خوزستان است و باعث می‌شود سرمایه گذاران را از فوتبال فراری دهد. تا الان تیم ما با کرونا درگیر بود و حالا هم این قضایا برای‌مان به وجود می‌آید. بعد از بازی استقلال که این هجمه‌ها را به تیم وارد کردند، متاسفانه در تصمیمات و اشتباهات داوری قربانی شده‌ایم ولی من آدمی‌نیستم که از حق و حقوق‌ کوتاه بیام.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تاکید کرد: وقتی می‌گویند «فوتبال به لجن کشیده شده است» ابتدا آدم به فکر فرو می‌رود و نمی‌خواهد بدبینانه به موضوع نگاه کند اما عملکردها باعث می‌شود فکر کنیم که این فرضیه درست است. مشکل با سعید آذری است و می‌خواهند تلاش‌های ما را از بین ببرند.

آذری تاکید کرد: برای‌شان سخت بود که فولاد جزو ۴ تیم برتر باشد ولی من حق و حقوق باشگاهم را می‌گیرم، چون این ظلم به سعید آذری نیست و ظلم به مردم محروم خوزستان است. خیلی‌ها به دنبال تسویه حساب شخصی با من هستند و اجازه نمی‌دهند تیمم امتیازهای لازم را بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید