آذری: مطالبات پاتوسی را در عرض چند ساعت پرداخت کردیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در رابطه با پرداخت مطالبات آیاندا پاتوسی، مهاجم خارجی تیم فولادگفت: مطالبات پاتوسی را از طریق کانال هایی که سراغ داریم به راحتی و در عرض چند ساعت پرداخت کردیم.

سعید آذری اظهار کرد: بدون شک در حال حاضر کشور ما از نظر انتقال ارز در وضعیت وحشتناکی قرار دارد و تقریبا تمامی‌کانال‌ها بسته است، و قطعا اگر کسی راهی برای انتقال پول به خارج بلد باشد آن را در یک برنامه رادیویی افشا نمی‌کند.

وی در واکنش به این سوال که “نمی‌شود این راه‌ها را با اعضای فدراسیون فوتبال و استقلال و پرسپولیس در میان بگذارید پیش از آن که پنجره نقل و انتقالات بسته شود؟” گفت: کسی تاکنون در این زمینه کمکی از من نخواسته است و قطعا اگر از من سوال کنند تجربیاتم را در اختیارشان خواهم گذاشت.

آذری تصریح کرد: راه هایی که ما استفاده می‌کنیم کاملا قانونی است و شک نکنید هنوز هم راه هایی برای انتقال ارز وجود دارد. به عنوان مثال من سال گذشته ۳۳۷ هزار یورو پاداش ذوب آهن را از AFC تحویل گرفتم و حتی به صورت فیزیکی تحویل ذوب آهن دادم. در شرایطی که خیلی‌ها می‌گویند AFC پول ما را پرداخت نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در آن زمان هیچ کس در ذوب آهن از من نپرسید که چگونه این کار را انجام دادم. تمام این مسائل به ارتباطات و شناخت شما از راه‌‌‌های انتقال پول به صورت قانونی برمی‌گردد.

آذری گفت: شیوه ای که ما پیش گرفتیم ربطی به تحریم‌ها ندارد و کاملا قانونی است و تنها با پرداخت اندکی کارمزد می‌توانیم این کار را انجام دهیم. اگر هم کسی از ما راهنمایی بخواهد قطعا اجازه می‌دهیم از تجربیات ما استفاده کند ولی از آنجایی که ممکن است این تنها راه انتقال ارز باشد، اجازه دهید در رادیو آن را اعلام نکنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید