آذری: فولاد کمترین ریزش در لیست بازیکنان را داشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد با اشاره به برنامه‌هایش برای فصل آینده گفت: با محمدی مدیرعامل کارخانه صحبت کردم و قرار است تیم گردن‌کلفت و قدرتمندی برای فصل آینده ببندیم.

سعید آذری اظهار کرد: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، ما کمترین ریزش در لیست بازیکنان تیم را خواهیم داشت و بعد از شرایط خوبی که در این فصل داشتیم، تلاش می‌کنیم اسکلت اصلی و اکثر نفرات را حفظ کنیم.

آذری ادامه داد: البته تا قبل از این بازی آخر مقابل تراکتور قرار نیست لیستی مبنی بر بازیکنان خروجی یا ورود یاران جدید ارائه شود، چون تمام تمرکز کادرفنی و اعضای تیم موفقیت در این بازی سخت و دشوار است.

مدیرعامل فولاد در خصوص احتمال جدایی پاتوسی گفت: او بازیکن بسیار خوبی است، اما بدشانسی‌هایی دارد و البته دچار اضافه وزن شده، اما به هر حال استفاده از او به نقطه نظر کادرفنی بستگی دارد. ما بیشتر نگران این هستیم که او مصدوم شود.

وی تصریح کرد: هرچند پاتوسی تلاشش را می‌کند و ما هم سعی می‌کنیم او را نگه داریم، ولی قرارداد این بازیکن شش ماهه بوده و حالا به پایان رسیده است. برای تمدیدقرارداد با پاتوسی مجبوریم رضایت‌نامه‌اش را مجدداً از باشگاه کیپ‌‍تاون آفریقای‌جنوبی خریداری کنیم و باید دید می‌ارزد که برای حفظ این بازیکن باز هم پول خرج کنیم یا نه.

مدیرعامل باشگاه فولاد اضافه کرد: در مورد شرایطی که طی هفته‌های گذشته برای ما به وجود آمده، صحبت‌هایی با دوستان انجام دادیم تا دیگر نتوانند حق‌مان را بخورند. تلاش کردیم همه چیز را تحت کنترل خودمان در بیاوریم و در مورد مسائل مختلفی فکر کردیم که از این پس کسی به فولاد ضربه نزند

آذری خاطرنشان کرد: امیدوارم تا قبل از بازی با تراکتور، ریکاوری خوبی انجام بدهیم و آماده این بازی شویم و البته به دقت به حواشی و عوانل کنترل نشده هم توجه داریم تا بازهم سرمان بریده نشود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید