آذری: فوتبال عامل لذت بردن زنده‌هاست نه لذت بردن مرده‌ها

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: ما باید به این نتیجه برسیم که هر کاری در این کشور متولی خاص خودش را دارد. کرونا هم مربوط به ما و کشور ما نیست و یک معضل جهانی است.

سعید آذری درباره اینکه برخی از مدیران باشگاه‌ها طی نامه‌ای از سازمان لیگ خواستند که تضمینی برای سلامتی اعضای تیم‌شان پس از شروع تمرینات بدهند، افزود: قاعدتاً فولاد جزو این باشگاه‌ها نیست. ما نه نامه‌ای زدیم که لیگ را برگزار کنیم و نه نامه نوشتیم که برگزار نکنیم و از مفاد این نامه هم اطلاع ندارم.

وی گفت: از آن تیمی‌که می‌خواهد قهرمانی‌اش اعلام شود، سهمیه آسیایی بگیرد و تیمی‌که می‌خواهد سقوط نکند، همه اینها حق دارند. اگر کسی هم پیشنهادی می‌دهد به او حمله نکنیم، ولی اجازه بدهیم که حرف اول و آخر را ستاد کرونا بزند و آنها مشخص کنند که بازی کنیم یا نه.

آذری ادامه داد: اینکه به کسی گارانتی بدهیم و تضمین کنیم وظیفه سازمان لیگ نیست. یک پروتکل بهداشتی را باید رعایت کنیم و به تیم‌ها اعلام می‌شود. کسانی که در این زمینه مایل هستند مسابقات برگزار شود باید سازوکار مسابقات را هم اعلام کنند.

وی اظهار کرد: ما روزی که در اوج بحران کرونا بودیم اعلام کردیم که لیگ را همین الان تعطیل کنید و موضع‌مان تغییری نکرده است، ولی اینکه نامه‌نگاری کرده باشیم، نه این‌طور نیست.

آذری گفت: برای من و باشگاه فولاد مهمترین قضیه سلامتی اعضای درگیر در برگزاری بازی‌هاست و اگر قرار باشد یکی از این آدم‌ها آسیب ببیند فوتبال تعطیل باشد، بهتر است. فوتبال عامل لذت بردن زنده‌ها نه لذت بردن مرده‌ها. مرده‌ها که از چیزی لذت نمی‌برند.

آذری یادآورشد: اگر قرار بر برگزاری ادامه مسابقات هست رعایت پروتکل بهداشتی مهمترین قضیه است. اینکه سازمان لیگ را ملزم کنیم تا گارانتی بدهد درست نیست و از متولی بهداشت و سلامت باید این خواسته را داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید