آذری: حضور طیبی در تیم فوتبال فولاد منتفی شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه همچنان به دنبال جذب بازیکنی چون طیبی است یا خیر، گفت: با پُستی که او در فضای مجازی منتشر کرد، ما را بر آن داشت که او را حذف کرده و به گزینه دیگری فکر کنیم.

سعید آذری اظهار کرد: آقای سیدمهران موسوی به تیم ما اضافه شده است، عارف آغاسی را داریم و ایوب والی که رهبر بی‌ادعای ماست، به روزهای خوبش نزدیک می‌شود. آقای موسی کولیبالی هم دیگر مدافع مادر این تیم است و اگر قبلاً به آقای طیبی فکر می‌کردیم، حضورش در تیم فوتبال فولاد با این پُست منتفی شد.

وی درباره مطالبه یک میلیارد تومانی باشگاه سپاهان از فولاد خوزستان، برای انتقال آقای محمد طیبی اظهار داشت: روز گذشته (جمعه) فن‌پیج آقای طیبی متنی را منتشر کرد و گفت رضایتنامه‌ام را از تیم فوتبال سپاهان گرفتم و فولادی‌ها گفتند ثبت قرارداد کن.

آذری همچنین ادامه داد: آقای رجبی مربی ما با او صحبت کرده بود و فکر می‌کنم آقای طیبی در انتشار پُست خود در فن‌پیج عجله کرد. او این پُست را در صفحه خود نگذاشت، اما پس از سال‌ها رصد این مسائل برای ما سخت نیست که قضایا را بفهمیم. این صحبت‌های خود آقای طیبی بود که از طرف فن‌پیج‌ها منتشر شد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد:‌ این مبلغ، حق باشگاه بزرگی چون سپاهان است و ما اسناد را منتشر کردیم تا آن دسته از عزیزانی که ما را تحت هجمه و فشار قرار دادند و گفتند نمی‌خواهید طیبی را جذب کنید، در جریان این موضوع مهم باشند.

آذری در پایان صحبت هایش با تاکید بر اینکه باشگاه فولاد تلاشش را برای جذب آقای طیبی کرد، ابراز کرد: اما وقتی سپاهان می‌خواهد دارایی خود را انتقال دهد، حقش محفوظ است و باید حق ترانسفر بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید