آذری: با چهار بازیکن توافق کردیم و سه بازیکن دیگر در فهرست اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان رباره فعالیت فولاد در فصل نقل و انتقالات گفت: با چهار بازیکن توافق کردیم و سه بازیکن دیگر هم در فهرست هستند که تقریبا یکی از آنها کارش تمام شده است. منتظر هستیم تا «جواد نکونام» سرمربی تیم، ۲ بازیکن مد نظرش را اعلام کند تا با آنها وارد مذاکره شویم.

سعید آذری تاکید کرد: الان پنجره باز شده و اگر نتوانیم دفاعیات خوب و نهایی را در پرونده بلبلی داشته باشیم قاعدتا در پنجره بعدی نقل و انتقالات محرومیت ما اعمال می‌شود. البته این را بگویم که در این پرونده فرصت دفاع را داریم و به طور قطع مستندات و دفاعیات خود را مطرح خواهیم کرد.

وی همچنین درباره باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه فولاد خوزستان اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که در پرونده «محمد بلبلی» افتاده بود، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال این باشگاه را از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم کرد. بعد از آن درخواست اعاده دادرسی دادیم که مورد قبول واقع شد.

آذری اظهار داشت: به کمیته تعیین وضعیت اعلام کردیم که زمان بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، وارد فصل نقل و انتقالات شده بودیم و طبق قانون در این شرایط نمی‌شد پنجره ما بسته باشد و باید در پنجره بعدی نقل و انتقالاتی محرومیت در نظر گرفته می‌شد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: کمیته‌های تعیین وضعیت، استیناف و تدوین و مقررات وقتی درخواست ما را بررسی کردند متوجه شدند که اعتراض وارد است و پنجره فعلی قابل بسته شدن نیست.

مدیرعامل باشگاه فولاد در واکنش به توافق با «امید عالیشاه» نیز اظهار داشت: چنین موضوعی صحت ندارد. البته در فصل نقل و انتقالات گمانه‌زنی زیاد می‌شود اما درباره فولاد فقط اخباری صحت دارد که از طریق رسانه‌های رسمی‌باشگاه منتشر شود.

آذری در واکنش به توافق با «امید عالیشاه» نیز اظهار داشت: چنین موضوعی صحت ندارد. البته در فصل نقل و انتقالات گمانه‌زنی زیاد می‌شود اما درباره فولاد فقط اخباری صحت دارد که از طریق رسانه‌های رسمی‌باشگاه منتشر شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید