آذری: با اعاده دادرسی از حقوق خودمان دفاع کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی فولاد و اینکه آیا بازیکنی جذب کرده‌اند یا خیر، گفت: ٩ روز است کار شروع شده و کارهای مقدماتی را انجام داده‌ایم.

سعید آذری افزود: بحث نقل و انتقالاتی را انجام می‌دهیم و خیلی از بازیکنان را روز ششم امضا کردیم و رأی امروز ابلاغ شده است؛ تا روز گذشته تعدادی را که می‌خواستیم ثبت کردیم، اما سازمان لیگ تصمیم نهایی را می‌گیرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد: با اعاده دادرسی کار نقل و انتقالاتی باشگاه روی زمین نمی‌ماند. از هواداران هم می‌خواهم آرامش داشته باشند.

آذری ادامه داد: فولاد هم یکی از تیم‌های ایران است که باید با استقلال در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند و قطعا باید به آن متفاوت نگاه کنند. در هیئت مدیره هم در این خصوص بحث شد که امیدواریم رأیی نهایی برگردد.

وی یادآورشد: از وقتی آمدیم این پرونده در جریان بود و با دفاعیاتی که انجام دادیم در طول یک نیم فصل درگیر چالش دفاع از این آرا بودیم و در آخرین رأی هم که امروز (پانزدهم شهریور) ابلاغ شده بود، می‌دانستیم باید انتظار این رأی را داشته باشیم.

مدیرعامل فولاد خوزستان تصریح کرد: نمی‌دانم چه کسی حرف بیات را گوش نکرده است؟ او در آخرین جلسه صحبت‌هایی مطرح کرد که صلاح نیست در رسانه‌ها مطرح شود، اما قبل از اتمام پرونده می‌گویم.

آذری تصریح کرد: تا آخرین لحظه از حق و حقوق باشگاه دفاع می‌کنیم و یکی از وظایف اصلی من دفاع از فولاد بوده و در مورد آکاهوشی (بازیکن ژاپنی) هم پرونده را دنبال می‌کنیم و گویا رای این پرونده نیز در مرحله اجرایی شدن است. جدا از آن هنوز معتقدم که به حل شدن پرونده بلبلی خیلی خوشبین هستیم.

آذری ادامه داد: از طریق اعاده دادرسی بحث را رها نمی‌کنیم و فردا به سرپرست فدراسیون لایحه جدید را می‌دهیم و نقطه نظراتی داریم که بلبلی بازیکن آماتور بوده و شامل قوانین بازیکنان حرفه‌ای نمی‌شود. امیدوارم با اعاده دادرسی از حقوق خودمان دفاع کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید