آذری: از هواداران خوب فوتبال استفاده ابزاری می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خطاب به مردم و هواداران فوتبال گفت: عزیزان من،‌ هواداران خوب فوتبال از بسیاری از شماها استفاده ابزاری می‌شود در کنار شما و بین شما عده‌ای هوادارنما به اسم هواداران باشگاه‌های مختلف فعالیت می‌کنند و نرخ‌ها را روز به روز بالاتر می‌برند.

سعید آذری افزود: عزیزان هوادار شمایی که خرید یک بلیت فوتبال برای‌تان سخت است اجازه ندهید قراردادها با این شیب بالا برود و از شما استفاده ابزاری شود. در فضای مجازی مراقب باشید شیوه‌های مختلف افزایش قراردادها ترفندهای متفاوتی در فضای مجازی صورت می‌گیرد اینها نهایتاً به ضرر فوتبال است.

وی خطاب به بازیکنان و فوتبالیست‌ها هم عنوان کرد: عزیزانی که قراردادهای ۱۰-۱۲ میلیاردی مطالبه می‌کنید من به شما می‌گویم با توجه به فشارهای اقتصادی که روی ما هست اکثر باشگاه‌هایی که در این حیطه کار می‌کنند قادر نیستند تا یک ریال آخر قرارداد شما را بدهند.

آذری ادامه داد: یعنی آن چیزی که به شما خواهد رسید همان قراردادی است که سال‌های گذشته بستید. اسیر این ارقام و اعداد نجومی‌نشوید چون فکر می‌کنم در آخر پرداخت حداکثری به شما صورت نمی‌گیرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد اینکه قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی چقدر در افزایش قراردادها تأثیر داشته است، گفت: اینها را از قانون‌گذاران بپرسید. وقتی یک قانون می‌خواهد تصویب شود قاعدتاً قبل از آن آسیب‌شناسی می‌کنند و برای تصویب آن قانون در هر ارگانی، در مجلس شورای اسلامی‌هم وقتی چیزی می‌خواهد مصوبه شود و نهایتاً به صورت قانون اجرایی کشور بررسی شود قاعدتاً‌ در کمیسیون‌های مختلف بررسی می‌کنند.

آذری تصریح کرد: من فکر می‌کنم فلسفه نیامدن خارجی‌ها به این شکل می‌تواند در آینده درازمدت به فوتبال ما کمک کند و می‌تواند هم مزایا و هم معایبی داشته باشد ولی در این برهه زمانی فکر می‌کنم از طرفی باعث شد قیمت فوتبالیست‌ها، مربیان و هر کسی که در فوتبال کار می‌کند وحشتناک بالا برود و کنترل آن سخت شده اما قابل کنترل است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید