آذرنیا: فدراسیون نگرش دوباره‌ای روی قوانین و مقررات داشته باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن آذرنیا مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در مورد برنامه‌های این باشگاه در فصل جدید گفت: با مالک جدید باشگاه جلسه گذاشتیم صحبت کردیم و برنامه‌های آتی باشگاه و تیم را هماهنگ کردیم و به نظرم یکی از باشگاه‌هایی که کارها و اموراتش روی روال و به خوبی انجام می‌شود ماشین سازی تبریز است.

حسن آذرنیا با بیان اینکه از شنبه تمرینات تیم‌مان آغاز می‌شود، هیچ مشکلی نداریم و کاملا آماده نبرد هستیم، اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، تعداد فسخ‌های یکطرفه نسبت به گذشته بسیار زیاد شده و سازمان لیگ و فدراسیون باید در این مورد نگرش دوباره‌ای روی قوانین و مقررات داشته باشند.

او در خصوص فسخ قرارداد بابک مرادی و پیوستن او به استقلال اظهار داشت: مرادی بازیکن ما است و به همین خاطر به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت و مستندات‌مان را ارائه کردیم تا مسئولان فدراسیون در این مورد تصمیم بگیرند.

وی در مورد اینکه مرادی به خاطر بندی در قراردادش که مبنی بر دریافتی کمتر از ۶۰ درصد فسخ یکطرفه را انجام داده، گفت:‌در قرارداد او بندی وجود دارد که طبق آن باید ۶۰ درصد می‌گرفت اما طبق حساب و کتابی که ما انجام دادیم دریافتی او بیشتر از ۷۰ درصد بوده است.

آذرنیا ادامه داد: زمانی که فدراسیون به ما اعلام کرد این بازیکن فسخ کرده، ما هم بلافاصله مدارک و مستندات‌مان را از طریق وکیل باشگاه در اختیار کمیته وضعیت قرار دادیم. الان هم می‌دانم از مرادی مدارک و مستندات خواسته‌اند.

وی در مورد حضور وحید بیاتلو روی نیمکت ماشین‌سازی اظهار داشت: او یکی از بهترین مربیانی است که تا به حال دیده‌ام. با توجه به سن کمی‌که دارد مدیریت عالی، علم روز عالی و پشتکاری عالی دارد و اطمینان دارم که موفق خواهد شد.

آذرنیا در مورد اینکه آیا باشگاه استقلال صحبت یا مکاتبه‌ای با ماشین‌سازی نداشته، عنوان کرد: خیر هیچ کس اصلا با من تماس نداشته در حالی که مرادی با ما یک سال دیگر قرارداد دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید