آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال از زبان مدیر آن

مدیر تیم ملی فوتبال ایران در ارتباط با آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال گفت: اسکوچیچ در نظر دارد ۲ مربی دیگر به کادرفنی اضافه کند که این کار در حال انجام است.

حمید استیلی افزود: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در صدد است تا دو مربی دیگر را به کادرفنی تیم ملی اضافه کند و خود پیگیر این موضوع شده، یکی از آنها به عنوان مربی و دیگری در مساله آنالیز در خدمت تیم ملی خواهند بود و باید دید روند کار چگونه پیش می‌رود.

وی در خصوص دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال هم گفت: دو فیفادی را پیش رو داریم که در تلاش هستیم به شکلی مطلوب از آن بهره ببریم. اولین اردوی تیم ملی ۱۴ روزه خواهد بود که در خارج از کشور برگزار می‌شود که ماه ژوئن را برای آن انتخاب کرده‌ایم. دومین اردو ۷ روزه خواهد بود که به ماه سپتامبر باز می‌گردد، آخرین اردوی ما هم قبل از جام‌جهانی است که ۵ روزه است و این تفاوت با دوره‌های قبلی است چرا که زمان بسیار کمی‌بازیکنان را در خدمت خواهیم داشت.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران در مورد روند بررسی البسه تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان کرد: امروز جلسه‌ای برگزار شد که طی آن سه شرکت خارجی و داخلی حضور داشتند. شرکت‌های خارجی از کشورهای اسپانیا، آلمان و اتریش بودند و قرار است برای تمام رده‌های سنی‌ تیم‌های ملی یکی از این تولیدات انتخاب شود. جلسه خوب و شفافی بود و از حراست و بازرسی نمایندگانی حضور داشتند، قرار است در روزهای آینده یکی از شرکت‌ها برای همکاری انتخاب شود تا هرچه زودتر لباس‌های خودمان را به فیفا ارسال کنیم.

استیلی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود از کریم باقری خواسته شده تا بین تیم ملی فوتبال و پرسپولیس یک گزینه را انتخاب کند، گفت: در جریان این مساله نیستم، باید صبر کرد تا اسکوچیچ به ایران بازگردد و در این زمینه با میرشاد ماجدی صحبت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید