آخرین وضعیت تیم سپاهان

در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال سپاهان، علیرضا مرزبان سرمربی آن تیم در گفتگوئی اظهار داشت: ما بعد از اینکه لیگ به پایان رسید جلسه بزرگی داشتیم و یک بررسی اساسی درباره اتفاقات فصل گذشته انجام دادیم. در این جلسه وضعیت تاکتیکی، بدنی و روانی تیم مورد بررسی قرار گرفت و البته در بخش پزشکی هم بحث‌هایی مطرح شد و ما یک قدم رو به جلو برداشتیم. به طور حتم یکی از مسائل مهم این است که بتوانیم آنالیز دقیقی از گذشته داشته باشیم و ترمیم مسائلی که باعث آزار تیم شده است نکته بسیار مهمی‌محسوب می‌شود. ما برنامه‌ریزی خوبی انجام دادیم و خوشبختانه محرم نویدکیا با‌ آگاهی از مسائل حرفه‌ای فوتبال شرایط خوبی را ایجاد کرده است.

مرزبان درباره جدایی برخی از بازیکنان تأثیرگذار سپاهان تصریح کرد: ما احسان حاج‌صفی کاپیتان تیم ملی را از دست دادیم و پیام نیازمند هم به‌عنوان یک بازیکن ملی از تیم ما جدا شد. علاوه بر این دو، محمد محبی را نیز که کیفیت بالایی داشت، از دست دادیم. با جدایی این نفرات سعی کردیم بازیکنانی را به خدمت بگیریم که از لحاظ شخصیتی، فوتبالی و مسائل تاکتیکی بتوانند مشکلات ما را حل کنند. ما بازیکنان فوق‌العاده خوبی را به خدمت گرفته‌ایم و مطمئناً این زمان را داریم تا بتوانیم همه نفرات تیم را از لحاظ روحی و تاکتیکی به هماهنگی کامل برسانیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکن جدیدی به جمع زردپوشان اضافه خواهد شد، خاطر نشان کرد: ما دیگر نیازی به جذب بازیکن نداریم و در هر پست دو بازیکن داریم که می‌توانند در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا به سپاهان کمک کنند. تمام هدف ما این است که بتوانیم کیفیت فوتبالی خوبی داشته باشیم.

در پایان سرمربی سپاهان گفت: ما خودمان را یکی از مدعیان می‌دانیم، ولی چند تیم باکیفیت دیگر حضور دارند که دنبال قهرمانی هستند، تیم‌هایی چون پرسپولیس، استقلال، فولاد، گل‌گهر و مس رفسنجان. من فکر می‌کنم امسال حتی رسیدن به 60 امتیاز هم سخت باشد، ولی ما تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم. از طرفی مهم این است که بتوانیم لیگ را خیلی خوب شروع کنیم و از همان ابتدا نتایجی بگیریم که در یک مسیر مناسب جلو برویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید