آخرین وضعیت تیم ذوب آهن از زبان رستمی‌مهاجم

عارف رستمی‌مهاجم تیم ذوب آهن در مصاحبه ای پیرامون وضعیت آن تیم گفت: فضای حاکم بر تیم دوستانه و خوب است و اگر این جو تداوم داشته باشد بر عملکرد تیمی‌ما تاثیر مثبتی خواهد داشت. روند آماده سازی تیم بسیار خوب است و ذوب آهن بر اساس برنامه حرکت می‌کند.

رستمی‌در خصوص روند آماده‌سازی تیم و تمرینات گفت: فکر می‌کنم جز اولین تیم‌هایی بودیم که با تمرینات در تست پزشکی ایفمارک شرکت کردیم. تمرینات منظم و خوبی را پشت سر می‌گذاریم و بازی‌‌‌های دوستانه بسیار خوبی را در اراک، تهران و کردان برگزار کردیم و بعد از آن نیز در اصفهان با تیم سپاهان بازی باکیفیتی داشتیم.

رستمی‌مهاجم تازه وارد ذوب آهن تصریح کرد: با توجه به تغییرات این فصل تیم، کادر فنی با انجام بازی‌‌‌های تدارکاتی خوبی که در نظر گرفته بود به دنبال اجرای سیستم‌‌‌های مختلف و پیدا کردن ترکیب‌‌‌های موفق برای استفاده در طول فصل بود که فکر می‌کنم در جریان بازی هایی که انجام دادیم به این اهداف رسیدیم.

رستمی‌همچنین گفت: با حضور و حمایت مهدی تارتار و مدیران باشگاه فضای بسیار خوبی را شاهد هستیم، بازیکنان قدیمی‌و باتجربه به تازه واردها و بازیکنان جوان کمک می‌کنند و امیدوارم این فضا ادامه دار باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید