آخرین وضعیت تیم ذوب آهن اززبان سرمربی آن تیم

پس از دیدار دوستانه امروز (سه‌شنبه) تیم ذوب آهن مقابل نساجی، مهدی تارتار، سرمربی ذوب‌آهن پیرامون وضعیت تیمش گفت: شرایط خوبی داریم. ما تغییرات زیادی داشتیم و باید از باشگاه بابت جذب بازیکنان مدنظرمان تشکر کنم. برگزاری اردو به شناخت بیشتر بازیکنان کمک می‌کند. همچنین بازی‌های تدارکاتی به ما در پیدا کردن ترکیب نهایی‌مان کمک می‌کند. امیدوارم بتوانیم شروع خوبی داشته باشیم. در بازی‌های دوستانه که انجام دادیم، عملکرد خیلی خوبی داشتیم. ما سیستم‌های مختلفی را تست کردیم و به اهدافمان رسیده‌ایم.

تارتار در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند ذوب آهن را به جایگاه اصلی‌اش برگرداند، گفت: کار سختی داریم ولی شدنی است. ما کاری به سال‌های اخیر نداریم چون ذوب آهن تیم بزرگی است. ما قدم به تیم نایب قهرمان آسیا گذاشته ایم. این موضوع وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند ولی باید صبور باشیم. باید در سال اول انتظارات از ما معقول باشد. تیمی‌را جمع کردیم که اگر من باشم و نباشم، تیم خوبی در دو، سه سال آینده خواهد داشت.

همچنین او  درباره نفراتی که به تیمش اضافه شدند توضیح داد: نفرات مدنظر ما تا ۸۰، ۹۰ درصد جذب شدند. ما نیاز به ترمیم داشتیم و چون هفت بازیکن لیگ برتری می‌توانستیم جذب کنیم در بعضی پست‌ها مشکل داریم. اگر بازیکنی پیدا کنیم که شرایطش از بازیکنان ما بهتر باشد، جذب می‌کنیم وگرنه همین افراد هم ما را به هدفمان می‌رسانند.

سرمربی ذوب آهن همچنین گفت: من کار کردن با جوانان و پیدا کردن استعدادها را دوست دارم. حس خوبی به من می‌دهد. امسال هم سعی می‌کنم این کار را انجام دهم. بازیکنان هم باید توانایی استفاده از این فرصت را داشته باشند.

مهدی تارتار  درباره احتمال استفاده از VAR در نیم فصل دوم، نیز گفت: اگر این اتفاق بیفتد من به یکی از آرزوهایم می‌رسم. نمی‌گویم به عمد بوده ولی اشتباهات زیادی در سرنوشت کاری من تاثیرگذار بوده است. با آمدن VAR بهانه‌ای نمی‌ماند و من مربی به چه بهانه‌ای می‌خواهم سر داور داد بزنم؟ همه چیز در همان ۹۰ دقیقه مشخص می‌شود. از فدراسیون فوتبال و در راس آن آقای عزیزی خادم می‌خواهم که این تکنولوژی را به لیگ برتر بیاورد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید