آخرین وضعیت باشگاه نفت مسجد سلیمان

 محمد نظری مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در مصاحبه ای پیرامون آخرین وضعیت تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان، اظهار کرد: با آمدن آقای کمالوند که در حال برنامه‌ریزی خوبی برای تیم است و تمرینات هم خوب و به صورت صبح و بعدازظهر انجام می‌شود، تیم به موقع آماده ورود به لیگ بیست و یکم خواهد شد. البته زمان کمی‌باقی مانده اما برنامه‌ریزی خوبی در حال انجام است.

نظری خاطر نشان کرد: زمان سرمربی قبلی تیم، هفت هشت بازیکن جذب کردیم اما وقتی که حضور آن سرمربی در تیم منتفی شد، روند جذب بازیکن را هم متوقف کردیم و بعد نیز با حضور آقای کمالوند روند جذب بازیکن ادامه پیدا کرد و در حال حاضر حدود ۲۳ بازیکن در اختیار داریم و شاکله تیم بیش از ۸۵ درصد شکل گرفته است. امروز، فردا نیز یکی دو بازیکن دیگر جذب خواهیم کرد.

وی گفت: تیم در حال حاضر در اردوی تهران است و دو سه بازی تدارکاتی نیز انجام خواهد شد و در نهایت وقتی که تیم آماده ورود به مسابقات شد، به مسجدسلیمان برمی‌گردد. یعنی با یک تیم آماده در شهرستان حاضر می‌شویم. با توجه به بازیکنانی که جذب کرده‌ایم و حقیقتا نسبت به فصل گذشته در وضعیت بهتری هستند، نفت‌مسجدسلیمان باید به راحتی در میانه‌های جدول قرار بگیرد. حتی اگر رقبای‌مان در لیگ ضعیف‌تر حاضر شوند، طبیعتا می‌توانیم در رده‌های بالایی جدول هم قرار بگیریم. به صورتی در حال برنامه‌ریزی در بخش جذب بازیکن و روند آماده‌سازی تیم هستیم که بدون دغدغه حداقل در میانه‌های جدول باشیم، ضمن این‌که نظر کارشناسان فوتبالی نیز همین است. البته بودجه نفت‌مسجدسلیمان نسبت به تیم‌های متمول که هفت هشت برابر تیم ما هزینه‌ کرده‌اند بسیار کم است و ما یک هشتم آن‌ها هم هزینه نکرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه نفت‌مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم تا بازیکنان مورد نیاز را با قیمت‌های مناسب جذب کنیم و باید بگویم در بازار نقل و انتقالات اسیر قیمت‌های کاذب و نجومی‌نشدیم و با ورود به موقع به بازار نقل و انتقالات، بازیکنان مناسبی را جذب کرده‌ایم و ان‌شاءالله بتوانیم یک تیم خوب ببندیم. خدا را شکر در حال حاضر تیم در شرایط خوبی است و در پست‌های لازم، بازیکنان مدنظر جذب شده‌اند.

نظری اضافه  کرد: من به شخصه به آینده تیم نفت‌مسجدسلیمان در لیگ بیست و یکم خوش‌بین هستم و نسبت به فصل‌های گذشته در شرایط بهتری هستیم و کارشناسان نیز به این مهم تاکید دارند. خدا را شکر تیم خیلی خوبی را آماده مسابقات کرده‌ایم.

همچنین مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: هواداران نفت‌مسجدسلیمان مطمئن باشند تیمی‌را می‌بندیم که پرچم نفت‌مسجدسلیمان بالا باشد و با اطمینان خاطر شاهد بازی‌های تیم نفت باشند. ان‌شاءالله تیم در جایگاهی قرار بگیرد که دغدغه چندانی نداشته باشند.

او درباره جذب بازیکن خارجی نیز گفت: کاکاشویی از گرجستان، جاسم کرار و دو بازیکن برزیلی از جمله دخسوس مدنظر هستند اما در صورتی بازیکن خارجی جذب می‌کنیم که بتوانیم با آن‌ها قرارداد ریالی و متناسب با شرایط‌مان منعقد کنیم و به هیچ عنوان بازیکن خارجی با دلار جذب نخواهیم کرد. مشکلی برای جذب بازیکن خارجی نداریم و اگر شرایط‌شان با شرایط ما متناسب باشد، جذب خواهند شد. ما نه بدهی به بازیکنان خارجی داریم و نه پرونده‌ای در این زمینه داریم و در واقع جاده برای جذب بازیکن خارجی هموار است. به احتمال زیاد نیز از چهار بازیکن خارجی مدنظر، دو بازیکن جذب خواهد شد و این مهم در دستور کار باشگاه قرار دارد.

درباره آکادمی‌باشگاه نیز مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان  اطر نشان کرد: در تلاش هستیم تا زیرساخت‌های لازم برای راه‌اندازی آکادمی‌فراهم شود. راه‌اندازی این بخش در مرحله برنامه‌ریزی و کسب مجوزات لازم است و ان‌شاءالله با سپردن کار به چند مربی متخصص، برای پشتوانه‌سازی تیم اصلی آغاز خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید