آخرین وداع لیونل مسی با استادیوم نوکمپ

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا وداع تلخی با این باشگاه و استادیوم نوکمپ داشت.

 پنجشبه شب بود ابتدا نشریه مارکا در گزارشی شوکه کننده مدعی شد امکان تمدید قرارداد لیونل مسی با باشگاه بارسلونا وجود ندارد و در نهایت این خبر عجیب ابتدا از سوی خوان لاپورتا و در ادامه توسط خود لیونل مسی نیز تایید شد. در ابتدای هفته این ستاره 34 ساله در نشست خبری خود و در حالیکه چند مرتبه به شدت گریه می‌کرد، مدعی شد با تمام توان به دنبال ماندن در بارسلونا و تمدید قرارداد با این باشگاه بوده، اما در نهایت این اتفاق رخ نداده است.

تصاویر اشک‌‌‌های لیونل مسی در نشست خبری در باشگاه بارسلونا به شدت مورد توجه هواداران این بازیکن در سراسر دنیا قرار گرفت و دشواری‌‌‌های این جدایی را برای طرفین بیشتر کرد. اما اخیرا تصویر جالبی از لیونل مسی در حال آخرین وداع با استادیوم نوکمپ منتشر شده است.

وی بعد از عبور از خیل هواداران خود و در آستانه خروج از پارکینگ استادیوم اگرچه پشت ماشین قرار دارد، اما نگاهی دوباره به نوکمپ انداخته و برای آخرین بار به استادیومی‌نگاه کرد که برای نزدیک به دو دهه محبوب ترین ستاره آنجا بود. از سال 2004 و درخشش لیونل مسی در دیدار مقابل آلباسته، او در این سال‌ها لحظات درخشان فراوانی را با لباس بارسلونا رقم زد و حالا از ابتدای فصل بعد او دیگر شانس بازی کردن در نوکمپ را نخواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید