آخرین نتایج بازی های مقدماتی جام جهانی اروپا در شب گذشته

باز های فوتبال انتخبی جام جهانی در قاره سبز، شب گذشته ادامه یافته و  تیم های ایتالیا و آلمان در دیدارهای مقدماتی به پیروزی‌هایی پرگل رسیدند اما انگلیس در خانه لهستان مساوی کرد.

 ایتالیا که در دو دیدار قبلی اش نیز در مقابل بلغارستان و سوئیس مساوی کرده بود، دیشب موفق شد با نتیجه 5-0 لیتوانی را شکست بدهد. آلمان با نتیجه 4-0 در خانه ایسلند به پیروزی رسید اما انگلیس در خانه لهستان به تساوی 1-1 رضایت داد.

ایتالیا برای رسیدن به گل در دیدار مقابل لیتوانی تنها به 11 دقیقه زمان نیاز داشت. مویزه کین که درون محوطه جریمه لیتوانی صاحب توپ شده بود، با یک ضربه محکم کار را تمام کرد.

01642035

با این پیروزی ایتالیا 14 امتیازی شد و جایگاهش در صدر جدول را مستحکم‌تر کرد. در حالی که سوئیس با دو بازی کمتر و 8 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد.

آلمان هم در خانه ایسلند کار راحتی داشت و با زدن دو گل در هر نیمه، در نهایت به پیروزی 4-0 دست پیدا کرد.

تنها 4 دقیقه از بازی سپری شده بود که سرژ گنابری اولین گل را برای ژرمن ها به ثمر رساند. روی یک حرکت هماهنگ تیمی بود که پاس دیدنی لروی سانه به دهانه دروازه را گنابری به راحتی تبدیل به گل کرد.

01642038

آلمان با این پیروزی 15 امتیازی شد و با چهار امتیاز برتری نسبت به ارمنستان، در صدر جدول گروه قرار دارد.

انگلیس که میهمان لهستان بود، فاصله چندانی با پیروزی نداشت اما در آخرین ثانیه ها گل تساوی را دریافت کرد و به تساوی 1-1 رضایت داد.

بازی تا دقیقه 72 بدون گل در جریان بود تا اینکه هری کین که با پاس کایل واکر پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه محکم و دقیق، توپ را به گوشه دروازه وویژک شزنی فرستاد.

01642039

بعد از این گل تیم میزبان تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام داد تا اینکه در دومین دقیقه از وقت های تلف شده دامیان شیمانسکی گل تساوی را برای لهستان به ثمر رساند. روی یک رفت و برگشت، توپ در سمت چپ محوطه جریمه لهستان به روبرت لواندوفسکی رسید و ارسال او را شیمانسکی با ضربه سر تبدیل به گل مساوی لهستان کرد.

با این تساوی انگلیس 16 امتیاز شد و بالاتر از آلبانی و لهستان که 12 و 11 امتیاز کسب کرده‌اند، در صدر جدول گروه قرار دارد.

اسپانیا هم موفق شد با نتیجه 2-0 کوزوو را از پیش رو بردارد. پابلو فورنالس (32) و فران تورس (90) گل های لاروخا را در این دیدار به ثمر رساندند. با این پیروزی شاگردان لوئیز انریکه 13 امتیاز شدند و با دو بازی بیشتر از سوئد 9 امتیازی در صدر جدول جای گرفتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید