آخرین اخبار از نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد

اخبار صنعت پایگاه خبری صدای معتمد – هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات وابسته از امروز در محل دائمی‌نمایشگاههای بین المللی مشهد آغاز بکار کرد.

گروه خودرو سازی سایپا با حضور شرکتهای تابعه در هفدهمین دوره این نمایشگاه آخرین دستاوردها و محصولات و خدمات جدید گروه خود را به نمایش خواهد گذاشت.

گروه خودرو سازی سایپا در این نمایشگاه خودروهای ون هایس، خانواده برلیانس، خودروهای C6 , C4 سیتروئن، ساینا، ساندرو استپ وی، کوییک، ایدو، چانگان، انواع کشنده‌ها و مینی بوس‌‌‌های زامیاد،انواع کامیون‌‌‌های سایپا دیزل و جدیدترین خدمات ارائه شده توسط سایپا یدک و امداد خودرو سایپا را در معرض دید عموم قرار می‌دهد.

گروه خودروسازی سایپا با شرکتهای سایپا،پارس خودرو،رینگ سایپا، چانگان، سایپادیزل، زامیاد، سایپا پرس، پلاسکوکار، مگاموتور، سایپا آذین، سایپا یدک، بیمه سایپا، سازه گستر، ایران کاوه، سایپا شیشه، لیزینگ سایپا،امدادخودرو سایپا حضوری همه جانبه ای در این نمایشگاه خواهد داشت.

آخرین اخبار از نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد
آخرین اخبار از نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد

به مناسبت برگزاری این نمایشگاه امداد خودرو سایپا طرح ویژه خدمات امدادی را در مسیرهای منتهی به نمایشگاه و مبادی ورودی شهر مشهد به مدت پنج روز اجرا خواهد شد.

مدیرعامل امدادسایپا گفت: به منظور آرامش خاطر دارندگان خودروهای گروه سایپا خدمات امدادی از امروز تا بیستم مرداد به صورت رایگان به اجرا در خواهد آمد.

بهزاد پناهی اضافه کرد: طرح امداد تابستانی سایپا نیز از یکم تیرماه تا دوم مهرماه اجرا خواهد شد و در مسیرهای پرتردد پایگاههای ویژه افزایش پیدا کرده است.

مدیرعامل امداد سایپا هدف از خدمات در محل سایپا را آسودگی خیال هموطنان در سفر عنوان کرد.

گروه خودرو سازی سایپا در سالن عطار نمایشگاه بین المللی مشهد پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

گروه بهمن نیز با معرفی محصولات و رونمایی یک محصول جدید و ارائه خدمات متنوعی از شرکتهای تابعه اش در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
شرکتهای تابعه این گروه که در این نمایشگاه حضور دارند شامل شرکتهای بهمن موتور،سیباموتور،بهمن دیزل،ایران دوچرخ و بهمن لیزینگ میباشند.
گروه بهمن در فضایی بالغ بر هزار و دویست مترمربع محصولات زیرمجموعه خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرارخواهد داد.براساس این گزارش گروه بهمن در دو بخش فضای باز و بسته در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد از شانزده تا بیست مرداد ماه سال جاری در محل دائمی‌نمایشگاه‌‌‌های بین المللی برگزار می‌شود.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید