آخرین آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

جدیدترین آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خود را صادر کرد که به شرح زیر است:

“در دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و مس کرمان از مسابقات لیگ دسته اول که ۲۲ آذرماه برگزار شد، تیم شاهین شهرداری بوشهر به دلیل عدم حضور غیرموجه در زمین مسابقه منتهی به عدم برگزاری مسابقه، ضمن بازنده اعلام شدن با نتیجه سه بر صفر به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در دیدار تیم‌های ملوان بندرانزلی و کاویان نقده از مسابقات لیگ دسته سوم که ۸ آذرماه برگزار شد، تیم کاویان نقده به دلیل عدم حضور در مسابقه منتهی به عدم برگزاری مسابقه، ضمن بازنده اعلام شدن با نتیجه سه بر صفر به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در دیدار تیم‌های کیا کاویان نقده و شاهین دهداری تهران از مسابقات لیگ دسته سوم که ۳ آذرماه برگزار شد، تیم کاویان نقده به دلیل عدم حضور در مسابقه منتهی به عدم برگزاری مسابقه، ضمن بازنده اعلام شدن با نتیجه سه بر صفر به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در دیدار تیم‌های عقاب مهر تبریز و بعثت کرمانشاه از مسابقات امیدهای کشور که ۹ آذرماه برگزار شد، تیم بعثت کرمانشاه به دلیل عدم حضور در زمین مسابقه علیرغم حضور تمامی‌عوامل اجرایی منتهی به عدم برگزاری مسابقه، ضمن بازنده اعلام شدن با نتیجه سه بر صفر به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم از سری مسابقات پایه‌های کشور که در تاریخ ۲۰ آبان برگزار شد، تیم شاهین شهرداری بوشهر به دلیل مسوول شناخته شدن در عدم برگزاری مسابقه ضمن بازنده اعلام شدن با نتیجه سه بر صفر به پرداخت ۱۰۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید